Sākums » Raksti » Bildes

Cik sejas paslēptas bildē? Pareizā atbilde tevi pārsteigs!
Piedalies spēlītē un noskaidro, cik cilvēku sejas redzi paslēptas attēlā?

Seksīgs bezdarbnieks, apceļojot pasauli, mierina mammu. (+15 foto)
27 gadus vecais Briseles iedzīvotājs Džonatans Kvinojēze kļuvis populārs ar fotogrāfiju sēriju sociālajā tīklš " Instagram"

Putina un Trampa gejiskais skūpsts uzmūrsa sienas Viļņā uzkarsē internetu
Uz kādas mūra sienas Viļņa uzzīmētais grafiti - Krievijas prezidenta Vladimira Putina un ASV prezidenta kandidāta Donalda Trampa kaislīgi gejiskais skūpsts - strauji kļūst par interneta hitu visā pasaulē.

​FOTO: 17 kaķi, kuros bez grūtībām atpazīsi slavenus cilvēkus
Kaķi ir pārāk mīļu un jauki vai, iespējams, tieši pretēji - vienaldzīgi pret cilvēku dzimumu, lai iebilstu, ka ķeramies pie fotoaparāta, lai katru mīļu brīdi iemūžinātu viņu burvīgās pozas un izdarības.

FOTO: 23 izdevušies pāru tetovējumi viņai un viņam
Tetovējums, kā zināms, ir uz visu mūžu, bet iemīlējušos pārīšus tas nebūt nekavē veidot tā sauktos pāru tetovējumus, kas vislabāk izskatās un nolasāmi, ja apzīmētās ķermeņa daļas novieto blakus.

Kādas muļķības tev liek darīt katrs alkohols? Stāsts bildēs
Reizēm alkohols mums ne tikai ļauj atslābināties, bet arī liek darīt neticami trakas lietas. kuras skaidrā prātā mums nekad neienāktu.

​FOTO: Jocīgais un mīlīgais interneta karalis - trusis Vollijs
Jocīgais un simpātiskais trusītis Vollijs, kura ausis atgādina spārnus, ieguvis jau tūkstošiem fanu visā pasaulē, pateicoties vietnē "Instagram" publicētajām fotogrāfijām

​Ieskaties uzmanīgi! Vai vari pateikt, no kā veidota šī sēta?
Attēlos redzamā sēta veidota no īpaša materiāla. Pārsteidzoša krāsa un struktūra - kas gan izmantots neparstās konstrukcijas radīšanā? Ieskatīsimies vērīgāk!

​Mīlīgas bildes: sivēntiņš uzskata sevi par suņu radinieku
Kurš teica, ka obligāti jāatbilst kādiem standartiem. Un kāpēc gan sivēns nevarētu lieliski justies suņuku sabiedrībā? Tā nu iznāk, ka dzīvnieki lauž visus stereotipus: sivēntiņš Olīva par labākajiem draugiem uzskata buldogus un terjeru.

« 1 2 3 4 5 6 »