Sākums » Raksti » Bildes

Ušakovs tviterī atrāda gruntīgu Rīgas bebru un aicina nemeslot kanālā
Rīgas mērs Nils Ušakovs sociālajā saziņas vietnē "Twitter" publiskojis fotogrāfijas, kurās iemūžināts viens no Rīgas kanāla bebriem.

​Bilžu joks: Kas slēpjas sarkanajā aplītī?
Visi labi zina, ka sarkans vai citas krāsas aplītis uz fotogrāfijas parasti nozīmē, ka šai vietai jāpievērš īpaša uzmanība - tur slēpjas kas interesants vai ievērības cienīgs. Kaut kas tāds, kas, pavirši vērojot, var palikt nepamanīts.

Izcili noformētas tortes, kuras redzot gribas vemt. 18 patiesi šausminoši foto!
Trīsdesmit gadus vecā medmāsiņa Ketrīna Deja no Ņujorkas brīvajā laikā darina satriecoši reālistiskas tortes, galvenokārt par viņai tik tuvo medicīnas tēmu.

Tu neticēsi, cik liels izauga šis mazais kucēns tikai 8 mēnešu laikā!
Kāds pāris astoņu mēnešu garumā iemūžinājis sava mājdzīvnieka, vācu aitu suņa, augšanu, un internetā publicētās fotogrāfijas iekarojušas daudzas sirdis. “Kad viņa vēl bija maza, cilvēki mums nāca klāt uz ielas un stāstīja, cik viņa ir jauka, taču vienmēr izteicās arī par izmēru, piemēram – paskat...

Šis nav parasts suns! Uzmini, kas viņā ir īpašs?
No pašas dzimšanas zeltīta retrīveru, kuru sauc Rikošete, viņas saimniece Džudija Fridono trenēja, lai viņa vadītu cilvēkus. Vienu dienu uz pludmales notika viens notikums, kas izmainīja ne tikai šī suņa likteni, bet arī daudzu citu cilvēku dzīvi.

Puisis nolēma glābt šo mazuli nezinot pat kā par viņu rūpēties
Parasts puisis no Floridas Džefs Longo kādā karstā dienā pastaigājoties pēkšņi uz trotuāra ieraudzīja mazu radībiņu. Puisis apjuka un pēc tam saprata, ka nevar mazo radībiņu atstāt mirstam uz karsta asfalta. Viņš paņēma to mājās.

Puisis apgriež matus bez maksas bezpajumtniekiem, mainot savu un viņu dzīvi uz labo pusi
Nasir Sobhami ir 26. gadi, un viņš ir zināms kā – The Street Bareber, kas strādā kā frizieris. 6 dienas nedēļā viņš apgriež cilvēkiem matus salonā, bet septītajā dienā bezmaksas apgriež bārdas un veido frizūras bezpajumtniekiem.

BILŽU TESTS: Atrodi paslēpušos 30 kaķus!
Savdabīgs tests uzmanības un vērīguma treniņam. Ja spēsi atrast visus bildēs paslēpušos kaķus (bet tur viņu ir 30 gabali!), tevi var apskaust par vērīgumu un koncentrēšanās spēju, bet varbūt tu vienkārši esi kaķu saimnieks ar stāžu.

Pitons nomirst, notiesājot savu pēdējo maltīti
Arī milzu varenie un spēcīgie pitoni nav neuzvarami un reizēm pieļauj kļūdas savas maltītes izvēlē, kas mēdz beigties ar nāvi. Tā notika arī šoreiz … Āfrikas klinšu pitons ir viena no lielākajām pasaules čūskām, kuras savu barību nekošļā, bet aprij dzīvu. Kas nogalināja šo vareno un biedējošo čūsku?

« 1 2 3 4 5 6 »