Sākums » Raksti » Bildes

Puisis apgriež matus bez maksas bezpajumtniekiem, mainot savu un viņu dzīvi uz labo pusi

Uz Melburnas ielas tas viss notiek, darba laikā viņš sarunājas ar šiem bezpajumtniekiem, un pārliecinās par to, ka sākt jaunu dzīvi nav nekad par vēlu.

Pateicoties tādam cilvēkam, kā Nasir šo pasauli var izmainīt uz labo pusi.

Nasiram daudzus gadus bija atkarība no narkotikām, un nespēja uz sevi pat spogulī paskatīties un kaunējās no apkārtējiem. Bet tagad bezmaksas frizēšana – mana jaunā atkarība. Viņam prieks par to.

 

Marks

 

Markam ir 28 gadi. Viņš nav bijis pie vecākiem vairāk kā 10 gadus. Markam vienmēr vajag ar kādu pārmīt pāris vārdus. Pirms tam viņš nebija frizējies 9 mēnešus. Marks ir bezpajumtnieks jau 3 gadus, viņam nav tuvinieku, arī nav draugu blakus. Viņš grib, lai viņu saprastu, pieņemtu un mīlētu. 

Reičela

 

Reičelai ir 28 gadi, viņai ir dēls. “Es gāju pa ielu un satiku Reičelu,” atceras Nasirs. Viņa zināja, ka Nasirs ir tas puisis, kas apgriež matus, un palūdza palīdzību tikt galā ar viņas matiem. Iela kļuva par mājām trīspadsmitgadīgajai Reičelai, kas aizbēga no mājām biežajiem skandāliem mājās. Šī sieviete arī grib kļūt par frizieri, bet pagaidām cenšas nopelnīt ar ielas darbiem. Viņas viengadīgais bērns palīdz redzēt gaismu uz šīs pasaules.

Marsels

 

Marselam nesen palikuši 30 gadi. Viņš ir ļoti laipns, labestīgs un jauks cilvēks. Marselam ir 4 bērni, ar kuriem nesanāk tikties, jo bijusī sieva ar bērniem aizbraukusi uz citu valsti pirms dažiem gadiem.

Džena

Dženai ir 50 gadi, 4 bērni un trīs mazbērni, bet viņi vairs nekontaktējas ar viņu, līdz ko uzzināja, ka viņa ieto heroīnu. Viņa tik ļoti priecājās par savu frizūru, viņa nebija apmeklējusi frizieri kādus 5 gadus, pēc matu apgriešanas viņa piecēlās, un pateica paldies, un teica, ka nekad nav bijusi tik skaista.

Džanko

 

Džanko ir 40 gadi. Viņš bija ļoti piedzēries, kad pirmo reizi aizgāja pie Nasira, bet Nasirs grieza citiem matus. Pēc tam sagaidījis savu rindu apsēdās krēslā. Džanko palūdza nogriezt viņam visīsāko matu griezumu, kāds vien iespējams, jo nezināja, kad vēl viņam izdosies aiziet pie friziera.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://www.adme.ru
Kategorija: Bildes