Satriecoši: 16 unikālas fotogrāfijas bez datora manipulācijām"/> Satriecoši: 16 unikālas fotogrāfijas bez datora manipulācijām
Sākums » Raksti » Bildes

Satriecoši: 16 unikālas fotogrāfijas bez datora manipulācijām
Foto - fishki.net

Mūsu kompjūterizētajā laikmetā pārsteigt skatītājus ar māklīgām bildēm vairs nav iespējams. Tādēļ mēs piedāvājam jums reālas bildes, kas jūs neatstās vienaldzīgus.

1. Šo vīru sauc Billijs Ouens. Retas vēža slimības rezultātā viņš zaudējis gandrīz pusi sejas. Tagad Billijs pelna iztiku, izklaidējot skatītājus šovā.2. Šī kukurūza nav stikla meistarojums, tā ir īsta, ēdama kukurūza-hibrīds.3. Baisais skats nav kadrs no šausmu filmas, te redzami reti mākoņi "Undulatus asperatus".4. Strauts Namībijas tuksneša centrālajā daļā.5. Šī fotogrāfija, kas atgādina flamingo, arī sastāv no flamingo, kas gozējas uz sēkļa.6. Te nav redzams Lego konstruktors, bet gan Santabuenaventuras pilsēta Meksikā.7. Kaķenīte Venera...dzīva (nav rotaļlieta).8. Šo pustrako ukraiņu puisi sauc "Mustangs". Viņam patīk karāties no milzīgiem augstumiem.9. Katra šī lopa raga garums ir ap metru.10. Tas ir kalns rīta gaismā Montanas štatā, nevis Ādažu čipsis.11. Milzu zivs jau gandrīz noķerta, taču haizivs to uzskatīja par savu laupījumu.12. Speciāla mākoņu instalācija telpā Holandē, kuru nodrošina īpašas temperatūras un gaisa mitruma atttiecības.13. Šis avots, kas atgādina marīnista paleti, atrodas Jeloustonas nacionālajā parkā ASV.14. Vaļa mirstīgās atliekas.15. Mūka pēdu nospiedumi kokā pēc 20 gadu ilgas lūgšanās vienā un tajā pat vietā.16. Ceļš Japānā, kas sadalījies pēc zemestrīces.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Bildes