Sākums » Raksti » Bildes

Video eksperiments: vai virtuves dēlītis var apdraudēt dzīvību?
Foto - www.nogarlicnoonions.com
Dēlītis – viens no svarīgākajiem virtuves piederumiem. Uz tā mēs griežam gan maizi, gan gaļu, gan zivi. Lai arī, mūsuprāt, mēs to vienmēr kārtīgi pucējam, tas var saturēt dzīvībai bīstamus mikroorganismus. Raidījums Bez Tabu noskaidroja, cik bīstami ir šķietami nekaitīgie virtuves dēlīši?
 
Sagatavošanās process
Eksperimentā nosūtīja četrus dēlīšus – kaislīgais ēstgatavotājs Jānis Kairis deva atļauju izmantot savu dēlīti. To atļāva arī Lauris Aleksejevs, kurš neilgi pirms eksperimenta uz sava dēlīša grieza gaļu. Trešais dēlītis nāk no Ineses Dāvidsones, hennas tetovējumu mākslinieces mājām un ceturtais – vissenākais un visvairāk pieredzējis dēlītis, kam ir jau desmit gadu.

Rezultāti
Ar sūkļa palīdzību no dēlīšiem tika “iesūkti” pēc iespējas vairāk mikroorganismu, lai rezultāti būtu precīzāki. Tieši piecas darba dienas bija nepieciešamas, lai servētu dēlīšu neredzamo pasauli. Rezultātos atklājas, ka nevienā netika atrasts nekas dzīvībai bīstams vai slimību izraisošs. Kāds ir galvenais noteikums, lai mēs visi dzīvotu veseli – uzzini video!

 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Bildes