Sākums » Raksti » Horoskopi

12. APRĪĻA DIENAS HOROSKOPS – ESI ATBILDĪGS!

Auns Spītība šodien tev var sagādāt nevēlamas problēmas, tāpēc centies izvairīties no šīs īpašības izpaušanas. Galējībās nevajadzētu ieslīgt, bet gan rīkoties apdomīgi!

Vērsis Sakārto savu vidi un privāto dzīvi, lai tiktu skaidrībā arī ar savām domām! Kad mājās un galvā būs skaidrība, tad ar jaunu sparu spēsi darīt darbus.

Dvīņi Nepakļaujies mirkļa impulsiem, lai tas neiedragātu attiecības ar apkārtējiem! Šodien meklē balansu starp vēlmēm un vajadzībām, nododoties relaksējošām nodarbēm!

Vēzis Neļauj vaļu emocijām! Šodien vēlēsies izkratīt sirdi, jo būsi nesaprašanā. Uzticies tikai sev tuvākajiem un piedomā pie tā, kādu informāciju tu izpaud!

Lauva Neļauj saspringtajai gaisotnei ietekmēt tavu darbu! Pie vainas, protams, būs laiks, kura tev trūks, lai laicīgi paveiktu iesākto, tāpēc plāno to un daru visu atbildīgi!

Jaunava Šodien prasmīgi spēsi panākt savu, ja savaldīsi savas emocijas un neizpaudīsi tās uz āru.  Savu aso mēli gan paturi aiz zobiem!

Svari Ja tava vide šķiet drūma, tad padari to košāku! Šodien ļaujies radošiem darbiem un idejām- attīstīsi savu māksliniecisko pusi un uzlabosi garastāvokli!

Skorpions Saskarsies ar daudziem kārdinājumiem, taču centies tiem pretoties, un sākumā tiec galā ar darbiem, lai vēlāka nodošanās baudām būtu pelnīta.

Strēlnieks  Ideāla diena, lai uzlabot attiecības ar apkārtējiem, jo īpaši – ar savu otro pusīti. Neļauj sīkām nebūšanām novirzīt savas domas no paša svarīgākā!

Mežāzis Nāksies pieņemt kādu lielu lēmumu, kas vēlāk skars tavu karjeru un arī privāto dzīvi, tāpēc rīkojies apdomīgi un nesteidzies! Nebaidies lūgt kāda zinošāka cilvēka palīdzību.

Ūdensvīrs Komunikācija, optimisms un radoša pieeja novedīs tevi pie labiem rezultātiem. Privātajai dzīvei pievērs mazliet mazāk uzmanības, bet gan koncentrējies uz darāmajiem darbiem!

 

Zivis  Šodien tava pasaule sagriezīsies kājām gaisā – viss saistīts ar prāta stāvokli. Gaidi lielas pārmaiņas, nepadodies pusceļā!


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Horoskopi