Sākums » Raksti » Horoskopi

Baudi dzīvi pilniem malkiem! Horoskopi nākamajai nedēļai

Foto - www.trienstrailsmanantifeminism.space

Auns | Atvaļinājumā esošajiem Auniem veiksies viss, kas saistīts ar aktīvo atpūtu, piedzīvojumiem, mīlestību, romantiku. Galvenais – nesēdēt mājās, bet baudīt dzīvi pilniem malkiem! Darbā vēl vai jau esošajiem – piemērots brīdis izvēlēties starp vairākām iespējām sākt ko jaunu.


Vērsis | Arī Vērsim labvēlīgs laiks pieņemt kādu svarīgu lēmumu un izvēlēties, pa kādu ceļu doties tālāk. Planētu stāvoklis piemērots visam, kas saistīts ar naudas vairošanu, iespējams, ka palīdzēs arī kāda laimīga apstākļu sagadīšanās. No riskantiem pasākumiem labāk tomēr turēties tālāk.

Dvīņi | Nedēļas pirmajā pusē planētas labvēlīgas netāliem ceļojumiem, mīlestībai, romantikai, jauniem iespaidiem, tās otrajā pusē – visam, kas saistīts ar mājām. Izdodot naudu, nevajadzētu balstīties uz citu ieteikumiem – labākais kompass šajās lietās būs paša sirdsbalss. Lietišķus darījumus pēc iespējas labāk kārtot neformālā gaisotnē.

Vēzis | Visās lietās vairāk vajadzētu tiekties pēc sadarbības, nevis sāncensības. Darbā esošajiem Vēžiem planētu stāvoklis piemērots savu nodomu atbalstītāju un sadarbības partneru meklējumiem. Pārējiem šīs zīmes pārstāvjiem savukārt ieteicams nebūt vieniem un vasaru baudīt mīļu un tuvu cilvēku vai arī draugu sabiedrībā.

Lauva | Nedēļas pirmā puse vairāk piemērota darbam, tās otrā puse – atpūtai. Atvaļinājumā esošajiem Lauvām nedēļu vajadzētu sākt ar rūpēm par ģimeni un mājām, pārējiem nedēļas nogali vislabāk veltīt sīku ikdienas rutīnas darbu apdarīšanai. Visiem Lauvām sestdien un svētdien ieteicams nebūt vieniem.

Jaunava | Mierīga nedēļa, ko vislabāk veltīt pārdomām un atpūtai. Vientuļajām Jaunavām īstais laiks sākt mīlas attiecības vai vismaz kādu romantisku piedzīvojumu. Nedēļas beigas piemērotas nākotnes plānošanai. Sestdien vajadzētu būt uzmanīgai naudas lietās, taču no pirkumiem, kas saistīti ar tehnoloģijām, labāk atturēties visu nedēļu.

Svari | Planētas sola piepildījumu visā, kas saistīts ar personisko dzīvi, – laiks draudzībai, mīlestībai, atpūtai, jauniem iespaidiem. Piemērots brīdis spodrināt jau esošās attiecības vai, ja nepieciešams, sākt jaunas. Nedēļas beigas labvēlīgas arī visam, kas saistīts ar jauniem plāniem profesionālajā darbībā.

Skorpions | Nedēļas pirmajā pusē planētas sola rūpes un darbus – vai nu saistītus ar ieņemamo amatu, vai mājām, savukārt tās otrā pusē būs iespējams atvilkt elpu. Gudri darīs tie Skorpioni, kuri nesolīs vairāk, nekā spēj paveikt, un daļu viņiem uzdoto darbu pacentīsies uzticēt kādam citam.

Strēlnieks | Laiks pārkārtojumiem un enerģiskai rīcībai, tomēr gudri darīs tie Strēlnieki, kuri savas domas un uzskatus neuzspiedīs citiem. Arī no pārlieku impulsīvas rīcības būtu jāizvairās. Pareizi rīkosies arī tie, kuri nejauksies lietās, kas uz viņiem neattiecas. Ja šonedēļ paredzēts kāds tālāks ceļojums, tas būs sekmīgs.

Mežāzis | Nedēļa, kurā var atklāties tas, kas līdz šim bijis slēpts. Vienā otrā pasākumā gan būs nepieciešama pacietība, taču vismaz naudas lietās nedēļa kopumā būs veiksmīga. Atvaļinājumā esošajiem Mežāžiem šī nedēļa sola pārdomas un veiksmi mīlas lietās, darbā iejūgtajiem – jaunas iespējas sadarbības partneru meklējumos.

Ūdensvīrs | Šonedēļ paveiktais var izrādīties laba iestrāde nākotnei, kādas daļas no paveiktā patiesā vērtība pat var atklāties tikai pēc ilgāka laika. Vientuļajiem Ūdensvīriem ceturtdiena un piektdiena var izrādīties veiksmīgas mīlas attiecību veidošanai. Nedēļas nogalē to attīstībai gan var traucēt uzskatu nesaderība.

Zivis | Nedēļas pirmā puse var izrādīties veiksmīga profesionālajai darbībai un jaunu lietu sākšanai, tās otrā puse – visam, kas saistīts ar māju, ģimeni, draudzības un mīlas attiecībām. Nedēļas nogalē kārdinājumiem spēks lielāks nekā parasti, taču ieguvējas būs Zivis, kuras turēsies pie tā, kas viņām jau ir. Un nevajadzētu aizmirst parūpēties par veselību!

 


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Horoskopi