Foto - womansday.com Pienākusi ilgi gaidītā vasara – atvaļinājums, brīvdienas, izklaides un ceļojumi. Varam saderēt, ka ikvienam ir kāda ideja, kā pavadīt šo jauko laiku! Vienīgi var gadīties, ka sapņus par labāko atpūtas veidu īstenībā nosaka tava zodiaka zīme. Uzzini, ko tā pauž!"/> Brīvība! Atvaļinājumu horoskops visām zodiaka zīmēm.
Sākums » Raksti » Horoskopi

Brīvība! Atvaļinājumu horoskops visām zodiaka zīmēm.

Auns

Pienākusi ilgi gaidītā vasara – atvaļinājums, brīvdienas, izklaides un ceļojumi. Varam saderēt, ka ikvienam ir kāda ideja, kā pavadīt šo jauko laiku! Vienīgi var gadīties, ka sapņus par labāko atpūtas veidu īstenībā nosaka tava zodiaka zīme. Uzzini, ko tā pauž! Auns nu reiz ir tāds cilvēks, kas jautrus brīžus sev un domubiedriem sagādās jebkurā vidē. Lai sajustu esības prieku, Aunam nav jāatrodas kādos konkrētos apstākļos vai vidē, tikpat labi derēs eksotiskas zemes, kā lauku būdiņa. Ja nav citas iespējas, Auns lieliski izklaidēsies arī savā dzimtajā pilsētā, kur viss zināms krustām šķērsām. Sarīkos reidu pa klubiem vai uzlidojumu draugu plašajam dzīvoklim. Jebkurā gadījumā var sacīt – būtu tikai brīvs laiks, Auns garlaikoties netaisās!

Vērsis

Vērsis spēj lieliski atpūsties pat dzimtajā ciemā, jo spēj atrast citiem nezināmas, lieliskas vietas un izklaides iespējas. Piedzīvojumā līdzi noteikti uzaicinās mīļoto cilvēku vai kādu labu draugu un pārsteigs tos ar oriģinālu skatu uz it kā sen zināmo!

Dvīņi

Dvīņu raksturs nosaka viņu svārstīgumu – diez, vai īsts Dvīnis spēs pateikt, kādu atpūtu viņam šobrīd visvairāk kārotos. No otras puses, var teikt, ka Dvīnim gribas tik daudz un dažādas lietas reizē, ka var paķert pirmo, kas trāpās pa ceļam. Visticamāk, Dvīnim ir vairākas iecienītākās vietas, bet tāpat viņš ir atvērts visam jaunajam un nedomājot piekritīs ikvienam uzaicinājumam.

Vēzis

Vēzim patīk iepriekš kārtīgi izplānots atvaļinājums, bet īpašu prieksu sagādās brauciens uz jūru. Ja Vēzis ir dzimis pie jūras, viņu noteikti vilinās kalni. Vēžiem patīk aktīva atpūta, ar vienkāršu gulšņāšanu pludmalē viņi nepievilināsi. Šīs zīmes pārstāvji vēlas ekskursijas, atklājumus un iespaidus. Reizēm gan var būt tā, ka Vēzis, līdzīgi kā Mežāzis, dos priekšroku savai vasarnīcai, nevis eksotiskam, bet šaubīgam braucienam.

Lauva

Lauva ir aristokrāts un sapņo par ceļojumiem VIP stilā. Pat ja maciņā svilpo vējš, savu atvaļinājumu Lauva gribēs pavadīt viesnīcā, ne zemākā par četru zvaigžņu līmeni, un neklausīsies pieredzējušu draugu padomos par to, kā iespējams ceļojumā ietaupīt. Lauva sapņo dzīvot grezni, un tas izpaužas it visā, ko viņš dara. Tāpēc bieži vien var gadīties, ka, pēc sirds patikas un ar plašu vērienu pavadījis vienu atvaļinājuma nedēļu, Lauva visu atlikušo gadu krās naudiņu nākamajām brīvdienām.

Jaunava

Jaunava bieži dod priekšroku pazīstamām lietām un vietām, cilvēkiem un atpūtas veidiem. Reti, bet gadās, ja Jaunavā mostas kāre pēc kaut kā jauna un neparasta. Piemēram, Jaunava var pēkšņi paziņot, ka dosies izmēģināt lidojumu ar paraplānu vai uzkāpt Kilimandžāro. Kopumā Jaunavai patīk jauni iespaidi, pat ja tie gūti zināmās vietās – tomēr ne lauku mājā vai vasarnīcā, kur taču nekas nemainās. Protams, ja vien vasarnīca nav Jūrmalā!

Svari

Svari viennozīmīgi dod priekšroku eksotikai, bet nevis mežonīgiem džungļiem, bet organizētai un kulturālai eksotikai. Lai būtu transfērs no lidostas un viesnīcu un pienācīga apkalpošana bungalo okeāna krastā. Visi aborigēni lai turas izstieptas rokas attālumā, vislabāk – skatāmi pa autobusa vai safari džipa logu. Šādā noformējumā Svari var doties kaut uz Vjetnamu vai Indiju. Svariem tāpat patīk greznība, ko piedāvā pieczvaigžņu viesnīcas – ja vien viņi var to atļauties.

Skorpions

Skorpionam parasti patīk ceļot no vienas vietas uz citu, mainot vidi un gūstot jaunus iespaidus, bet viņš arī var lieliski atpūsties vietā, kur nokļuvis pilnīgi nejauši. Skorpions vislabāk jutīsies atpūtas vietā, kur tuvumā ir ūdens – makšķerēšanai vai vienkārši meditācijai. Vislabāk šīs zīmes pārstāvji atpūšas pie dabas, jo jūt, ka tā ir īsta, bet pilsētas sagādā tikai galvassāpes ar savu kņadu un mākslotību. Skorpions ir viena no tām zodiaka zīmēm, kas var atpūsties arī pilnīgā vientulībā. Ja tā ir divvientulībā ar patiešām labu draugu vai mīļoto cilvēku, kurš viņu līdz sirds dziļumiem izprot – vēl labāk.

Strēlnieks

Strēlniekam labākā atpūta ir bezgalīgs ceļojums. Strēlnieka mūža sapnis varētu būt ceļojums apkārt pasaulei. To viņš tā vai citādi arī īstenos, pat ja finansiālas grūtības it kā liegtu tik dižus sapņus. Strēlnieku šādi nieki nenobaidīs un neapturēs, jo viņš ir lielisks komunikācijā, ātri atradīs draugus starp dažādu tautību cilvēkiem un pēc tam brauks pie viņiem ciemos. Vai arī atmetīs visiem darbiem ar roku un dosies ceļā ar autostopu.

Mežāzis

Vasarnīca – lūk, kas sagādās īstu apmierinājumu kārtīgam Mežāzim. Šīs zīmes pārstāvji parasti dod priekšroku dzimtajām dobītēm, nevis bez jēgas mētājas pa pasauli, “meklējot sevi”, vai cepina miesas kāda kūrorta pludmalē. Mežāzis ir cilvēks, kurš centīsies izdarīt kaut ko noderīgu pat atvaļinājuma laikā. Pārējais viņam šķiet tīrā laika tērēšana.

Ūdensvīrs

Brauciens pa upi smailītēs, draugi, naksnīgs ugunskurs, gards šašliks, kāds šņabītis. O, jā! Nu, tu jau saprati. Arī ģitāra un dziesmas ir tuvas Ūdensvīra sirdij. Turklāt Ūdensvīriem bieži patīk makšķerēt! Tātad īsumā – Ūdensvīra atpūtas atslēgvārdi – daba un draugi.

Zivis

Zivīm netīk trokšņainas vietas, viņas labāk izvēlas klusumu un mieru. Iespējams, kaut kur pie dabas, zem ziedošas liepas vai cita koka, ērti iekārtojušās šūpuļtīklā, Zivis baudīs īstu svētlaimi. Blakus kāds iemīļots romāniņš, klusiņām skan romantiska mūzika... vai putnu dziesmas. Tas ir veids, kā Zivju zīmē dzimušie var patiesi atveldzēt dvēseli un nogurušo prātu. Labākā atpūta, pēc Zivju ieskata, ir kaut kur prom no civilizācijas, bet ne bez ērtībām un komforta. Tuvumā nepieciešams mīļotais cilvēks vai labākais draugs.

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Horoskopi