Sākums » Raksti » Horoskopi

Gada horoskops Vērša zīmē dzimušajiem
(21. aprīlis — 21. maijs)
Foto -www.deviantart.com

Nauda vienmēr ir svarīga, un gads pēc tavas dzimšanas dienas būs laiks, kad varēsi uzlabot savu materiālo situāciju. Tērē naudu gudri, un neesi izšķērdīgs bez vajadzības. 

Šāda taktika nākotnē nesīs finansiālu stabilitāti gan tev, gan tavai ģimenei, tāpēc visus izdevumus un ieguldījumus vajadzētu rūpīgi izplānot. 

Planētas brīdina: atturies no riskantiem investīciju un īpašuma iegādes piedāvājumiem. Tev pavērsies daudz prātīgākas iespējas, ko darīt ar savu naudu.

Šobrīd, šķiet, tavs mājoklis ir pārpilns ar jauniegādātām lietām. Tev, visticamāk, patīk kolekcionēt interesantus priekšmetus, un tu nespēj pretoties izdevīgam pirkumam. Šogad pārskati savus ieguvumus un pieņem lēmumu, kas tev patiešām ir vajadzīgs un kas — ne. Varbūt kādam citam šī lieta noderētu vairāk? Tādā gadījumā sarīko nevajadzīgo lietu izpārdošanu — gan vieta atbrīvosies, gan tiksi pie liekas naudiņas. 

Turklāt sajutīsi, ka, iztīrot māju no liekajām mantām, sakārtosies arī prāts un jūtas.

Un mīlestība — jā, mīlestībai šogad tavā dzīvē būs svarīga loma. Tā vietā, lai mestos īslaicīgos romāniņos, šogad vērts apsvērt ilgtermiņa attiecības, jo tu esi tām gatava. Šogad tu uzzināsi daudz jauna par jūtām, un viss norisināsies pat labāk, nekā biji cerējis..


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Horoskopi