Sākums » Raksti » Horoskopi

Horoskopi nākamajai nedēļai. Būsi visiem vajadzīgs!
Foto - www.zodiacsignsbirthday.com/

Vērsis

Dinamisks nedēļas ievads, kad dažiem Auniem (stresa dēļ) nervi var būt nospriegoti kā elektrības vadi. Kontrolē sevi, lai emociju iespaidā nerodas liekas problēmas darbā. No trešdienas līdz sestdienai lielāka vērtība būs sadarbībai komandā. Uzmanīgāk ieklausies! Brīvdienas paies optimistiskākā noskaņā – labi tiem, kuri dosies tālākos ceļojumos.

Vērsis

Būs Vērši, kuriem šī nedēļa darbā būs vairāk kā dinamiska. Pārmaiņas, pārkārtojumi, stress – kopsumma, kas vedina uz pārdomām. Sākot no trešdienas, gaisā vairāk būs jaušams Ziemassvētku tuvums. Labs laiks, lai uzturētu saziņu ar ārzemēs dzīvojošiem. Brīvdienās ne vienam vien gaidāma lielāka spriedze. Saudzē veselību!

Dvīņi

Vēl šonedēļ visi skries aulēkšiem un radīs nervozāku atmosfēru. Dvīņu satraukums vai mierīgums šogad būs pakārtots dzīvesbiedram, partnerattiecībām. Skaties un brīnies kā draugi prot pārsteigt. Sākot no nedēļas vidus, būs nepieciešams stingrāks plānojums un noteiktība. Brīvdienās sirdi ielīksmos romantika un gaisā jaušamā svētku noskaņa.

Vēzis

Nedēļas ievadā ne viens vien Vēzis būs lielākā aizņemtībā ar organizatoriskiem plāniem un rūpēs par bērniem. Lai būtu spilgtāka nedēļa, arī darbā gaidāmas neplānotas izmaiņas, jauninājumi, satraukumi. sākot ar trešdienas vakaru Vēži pārņems kontroli pār sižetu. Brīvdienās šoreiz vairāk pienākumi, darbi. Saudzē attiecības ar ģimenes locekļiem.

Lauva

Būs Lauvas, kuras skaidrāk par skaidru sajutīs, ka attiecībās briest pārmaiņas, tāpat kā īpašuma un dzīvesvietas jautājumos. Nedēļas vidus rosīgs gaidāms visiem tirgotājiem, organizatoriem, šoferiem. Ceturtdien iesakāms sarīkot īpašākas ģimenes vakariņas. Brīvdienās vairākums Lauvas būs labā omā, svinot dzīvi, svētkus, jautrību.

Jaunava

Nedēļas ievadā iesakāms būt uzmanīgākam ceļā un veikalos, jo iespējams sastapt nervozos un tādus, kas grūstās. Sākot ar trešdienu, Jaunavām svarīgākas būs attiecības ar bērniem, krustbērniem. Ar lielāku prieku un smaidu piedalies svētku pasākumos. Brīvdienas šoreiz piemērotas partnerattiecību baudīšanai, ne biznesam.

Svari

Kā gadīsies, kā nē – Svaru vairākums šonedēļ ļoti aizrausies ar gatavošanos svētkiem un dāvanu iegādi. Šīs nodarbes var radīt pamatīgākus tēriņus. Nedēļas vidū vērts lielāku uzmanību veltīt sarunām ģimenē, kopīgu plānu apspriedei. Brīvdienās šoreiz valdīs lielāka dinamika, kad vajadzēs par karoti vairāk pacietības, savaldības un mīlestības.

Skorpions

Aktīva nedēļa, kad miera nebūs ne grama, bet Skorpioniem jau arīdzan tas nemaz nav vajadzīgs. Tieši tad, kad ir dinamika, ir īstais laiks parādīt savas spējas un raksturu. Ne vienam vien akcents būs uz ģimenes, īpašuma lietām. Ceturtdien un piektdien uzmanīgāk ieklausies savā intuīcijā. Brīvdienās trauslākas iespējamas partnerattiecības – neskandalē.

Strēlnieks

Nedēļas ievadā Strēlniekiem prioritāri būs bērnu un naudas jautājumi. Šogad iespējami vairāk tēriņi, gatavojoties svētkiem. Sākot no trešdienas, ļoti aktīvs laiks gaidāms tirgotājiem. Piektdien esi uzmanīgāks ceļā. Sestdien ir vērts lielāku mīlestību veltīt attiecībām, ģimenei. Svētdien prieku sagādās aktīvāks dzīvesveids.

Mežāzis

Šīs nedēļas sākumā Mežāžu dzīvē iespējamas vairāk kaislības par naudas, īpašuma tēmu, kas aicinās pašam sevi, savu raksturu pārvērtēt. Trešdien un ceturtdien būs sajūta, ka pēkšņi visiem esi vajadzīgs – vairāk zvanīs telefons un birs vēstules. Brīvdienās lielākā aizņemtībā būs radošās, mākslas profesijās strādājošie. Mācies mierīgāk uztvert izmaiņas.

Ūdensvīrs

Saspringts nedēļas sākums, kad miera nebūs. Laiks, kad profesionālā jomā briedīs lieli pārkārtojumi. Daži tieši šajā laikā pārvērtēs vai darbs, kas tiek darīts, ir dzīves aicinājums. Trešdienas un ceturtdienas vakaru atvēli mierīgākām nodarbēm, kas nomierina prātu. Brīvdienās būs māksla saprast sievietes. Ceļotājiem gaidāmi jauni piedzīvojumi.

Zivis

Arī Zivīm šīs nedēļas ievadā neiztikt bez pārsteiguma momentiem. Jauni pavērsieni gaidāmi finanšu lietās un ceļojumu plānošanā, pārplānošanā. Trešdien uzmanīgāk ieklausies tajā, ko saka tavi domubiedri, draugi. Ceturtdien un piektdien vairākums Zivis būs uz veiksmes viļņa. Brīvdienās tālāk no veikaliem, drūzmas. Laimīgie mīlēs, skaitīs zvaigznes un baudīs romantiku.

 


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Horoskopi