HOROSKOPS. Kā ar draugiem strīdas katrā zodiaka zīmē dzimušie?"/> HOROSKOPS. Kā ar draugiem strīdas katrā zodiaka zīmē dzimušie?
Sākums » Raksti » Horoskopi

HOROSKOPS. Kā ar draugiem strīdas katrā zodiaka zīmē dzimušie?
Foto - you-journal.ru
Auns. Auns nekad neatteiksies ielaisties strīdā, lai aizstāvētu sevi vai draugu. Ja iesaisties konfrontācijā, esi gatavs sist pretī un stipri. Auns ar knipju sišanu nenodarbojas.

Vērsis. Vērsis tik ļoti ieciklējas pats uz savu viedokli, ka tu drīz atmetīsi ar roku strīdam: nav vērts censties šo spītnieku pārliecināt!

Dvīņi. Dvīņi izliksies, ka nepazīst tevi un nekad nav pazinuši. Viņiem tik labi izdosies tevi izsvītrot no savas dzīves, ka tava sirds var lūzt.

Vēzis. Vēzis atteiksies iesaistīties kašķī un turpinās izturēties pret tevi jauki, bet savas domas nemainīs, lai ar tevi izrunātos. Bet viņa laipnības izklausīsies neveikli un formāli.

Lauva. Lauva tēlos upuri. Un visi jūsu kopējie draugi nostāsies viņa pusē. Tā ka - labu veiksmi!

Jaunava. Jaunava savus komentārus bubinās pusbalsī tā, ka tikai pašam tas dzirdams. Tāpēc tavs strīds ar Jaunavu paliks tikai starp jums diviem.
 
Svari. Svari izlies pār tevi dusmas vai nu klātienē, vai īsziņās, bet nākamajā dienā uzvedīsies tā, it kā nekas nebūtu noticis.

Skorpions. Skorpions gaidīs izdevīgu mirkli, lai atriebtos. Viņam droši vien zināms dažs labs faktiņš par tevi, ko tu negribētu nodot atklātībai. Bet, ja tu viņu būsi gauži aizskāris, to uzzinās visi.

Strēlnieks. Strēlnieks domā, ka tu "cepies" par niekiem. Viņš labāk nogaidīs, lai tu tiec tam pāri. Bet, ja tu nespēsi, viņš to paveiks tavā vietā.

Mežāzis. Mežāzis no kašķa nevairīsies. Viņš vispirms pabrīdinās, ka esi pienācis tuvu robežai, bet, ja tu neklausīsies, sekas var būt skarbas.

Ūdensvīrs. Strīdēties ar tevi ir zem Ūdensvīra goda. Viņš vienkārši novērsīsies no tevis, un tu jutīsies kā pēdējais nelietis.

Zivis. Zivis darīs tev zināmu, ka esi zaudējis cieņu viņu acīs, un tu to patiešām nekad neatgūsi. Bet atklātā strīdā neiesaistīsies.
 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Horoskopi