Sākums » Raksti » Horoskopi

Horoskops piektdienai - 20. Februārim.
#AUNS Šodien nāksies atvadīties no kaut kā, pie kā jau sen esi pieradis. Pārdomā savu nedēļas nogales plānojumu!
#VĒRSIS Šodien domā par savu veselību – dzer daudz šķidruma. Nekoncentrējies uz emocijām, bet uz faktiem- pieņemsi nepareizus lēmumus.
#DVĪŅI Šodienas plāni mazliet izgāzīsies vai arī vienkārši vilsies tajos. Atceries, ka nekas nedeg – droši vari kustēties lēnām!
#VĒZIS Tev šodien būs negaidīts enerģijas pieplūdums. Visi sakrājušies kreņķi šodien pazudīs kā nebijuši. Domā par to, ko saki!
#LAUVA Ja šodien atpūtīsies, viss, ko dari, kārtīgi sabremzēsies. Neļauj lielajam nogurumam izlemt, kā viss ritēs uz priekšu!
#JAUNAVA Tev viss šodien notiks tā, kā būsi cerējis. Vakarā ieplāno ko smalku, jo tas Tev visvairāk vajadzīgs. Apmeklē kādu restorānu!
#SVARI Labo garastāvokli centīsies sadragāt pagātnes rēgi – centies no tiem izvairīties. Tomēr Tavs raksturs liks tiem sekot – rīkojies uzmanīgi!
SKORPIONS Šodien Tev gribēsies kādu iepriecināt – uz priekšu! Dienas otrajā pusē satiksi sen neredzētu cilvēku, kurš ieņems nozīmīgu lomu Tavā dzīvē.
#STRĒLNIEKS Gribēsies cīnīties par savu taisnību – pareizi ir, jo šoreiz Tev ir taisnība. Neatliec uz vēlāku laiku to, ko šodien vari izdarīt.
#MEŽĀZIS Šodien gribēsi darīt ko neierastu – pareizi ir, aizbrauc kaut kur prom no visa un visiem, esi pats ar sevi- tas pozitīvi uzlādēs.
#ŪDENSVĪRS Pastāvi par sevi! Šodien kāds Tevi centīsies mainīt pavisam neparastā veidā, bet neuzķeries uz šī āķa!
#ZIVIS Nevarēsi sagaidīt vakaru. Daudz domu pa galvu šaustīsies – dažu brīdi labas, dažu – sliktas. Bet galvenais ir turēties uz ceļa!

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Horoskopi