Sākums » Raksti » Horoskopi

Horoskops pirmdienai - 23. Februārim.

#AUNS novelc tās rozā brilles un mācies atšķirt patiesību no iedomām. Tas var sagādāt dažādas emocijas, bet vismaz Tu zināsi! Šodien vari gatavoties uz ļaunāko, bet cerēt uz labāko – notikumi šoreiz nav atkarīgi no tevis, bet visuma!

#VĒRSIS šodien vairāk koncentrējies uz saviem pienākumiem, nemēģini izpatikt visiem – tas nav nepieciešams. Ne viss no pirmā acu uzmetiena šķiet vienkāršs, bet ja pacietīsies un piespiedīsi sevi, beigās izvērtīsies tev par labu ilgtermiņā

#DVĪŅI šodien iegrims savās domās un tas arī ir pareizākais ceļš, jo visu problēmu atrisinājums ir meklējams iekšienē! Netērē savu enerģiju strīdoties ar cilvēkiem, kuri nezina, par ko runā – tev taču nav nekas viņiem jāpierāda.

#VĒZIS ir pelnījis nedaudz atpūtas, apstājies un uzelpo – viens posms tavā dzīvē ir noslēdzies, bet kas daudz labāks tikai sāksies! Ja vēlies, vari pagarināt savas brīvdienas, tomēr gulēšana uz lauriem nav labākais veids kā izmantot šo dienu!

#LAUVA kamēr vēl ir laiks un iespējas, šo dienu izmanto, lai izdarītu kaut ko lietderīgu, pats labi zini, ka vēlāk jau būs par vēlu! Negaidi no citiem, ka viņi sapratīs, kam tu ej šobrīd cauri – ja grib, lai saprot, būs atklāti jāizrunājas!

#JAUNAVA neļaujies slinkumam, ja reiz esi ko ieplānojies, tad arī izdari – varbūt tas nedod tūlītēju labumu tev, bet vismaz mīļajiem! Šodien ar ko labu tevi negaidīti iespējams pārsteigs kāds sens draugs – esi pateicīgs par to!

#SVARI Ātrāk gribēsi sasniegt mērķi! Neuztraucies, ja neizdodas ar pirmo, ievelc elpu un meklē vēl! Tādējādi atklāsi jaunas “robežas” sevī! Meditācija var palīdzēt atrast iekšējo spēku pieņemt svarīgu lēmumu un uzsākt jaunu dzīves posmu.

#SKORPIONS var būt gandarīts par padarītu darbu, pat tad ja tevi māc šaubas, kā tas ietekmēs tavu dzīvi ilgtermiņā – paļaujies uz visumu! Centies nolikt malā savu stūrgalvību un ieklausīties pārākos cilvēkos par sevi – mācīties no viņiem!

#STRĒLNIEKS Dažkārt labāk ir atkāpties soli atpakaļ, lai pēc tam spertu divus uz priekšu! Bet ja negribas, nu tad būs kā būs.. Neaizmirsti, ka vienmēr vari paļauties uz visuma gādību, tikai nedari apzināti neko stulbu – tad pats arī atbildēsi!

#MEŽĀZIS Jaunajai nedēļai esi emocionāli gatavs, šodien būs jāpārvar zināmi šķēršļi, jā, tavi sliktie ieradumi, kas jau sāk vērsties pret tevi. Lai beidzot tiktu no tiem vaļā būs vajadzīgas divas lietas – gribasspēks un draugu vai tuvo atbalsts!

#ŪDENSVĪRS pat ja šodien viss neizdodas, tavs uzdevums ir bloķēt visas sliktās domas un koncentrēties uz labo, ja vēlies, lai tas piepildītos (Domu Spēks!) Dalies savos pārdzīvojumos ar tuvu draugu – atklāsi, ka arī viņš ir piedzīvojis ko līdzīgu!

#ZIVIS šodien koncentrējies uz labu darbu veikšanu – atdod parādus, esi izpalīdzīgs. Tas būs par pamatu veiksmīgai nedēļai! Neaizmirsti uzturēt balansu starp darbu un atpūtu, tā lai izdarītu pietiekami un reizē arī neizdedzinātu sevi pāris dienās!

Sadarbībā ar astrovienradzi.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Horoskopi