Sākums » Raksti » Horoskopi

Iesi pie friziera? Skaistumkopšanas horoskops tuvākajām dienām
Foto - www.allure.com

6. maijs

Diena ne īpaši labvēlīga, ieteicams būt uzmanīgiem. Nav vērts iesākt kaut ko jaunu, labāk turpināt jau iesākto - tas attiecas arī uz veselības un skaistumkopšanas jomu. Jaunas kosmētiskas procedūras labāk atlikt uz labvēlīgāku laiku. Ja vēlaties, var koriģēt esošo griezumu. Toties nesāpīgs un ātri dzīstošs būs pīrsings vai ausu caurduršana. Citas procedūras šodien iesaka labāk neveikt.

7.maijs

Turpinās nelabvēlīgs Mēness ietekmes periods. Nesāciet jaunus darbus, nodarbojieties ar iepriekšējo pabeigšanu. Matu griezums šodien izdosies veiksmīgi, mati augs ātrāk, kļūs biezāki un kuplāki. Tomēr ķīmiskai ietekmei matus pakļaut nevajadzētu. Ja gaidāms svarīgs un svinīgs pasākums, labāk izvēlēties pēc iespējas vienkāršāku matu sakārtojumu, jo sarežģītas frizūras ilgi nesaglabās labu izskatu.

8. maijs

Šodien jāatturas no ādu traumējošām procedūrām, pat maza pumpiņa var izvērsties par nepatīkamu lietu. Vērts pievērsties fiziskām nodarbēm, vairāk uzmanības pievēršot lokanības vingrinājumiem un mugurkaula nostiprināšanai. Matu griezums izdosies labi, bet krāsošanu un ilgviļņu likšanu labāk atlikt uz citu dienu.

9. maijs

Šodien izveidots matu griezums saglabās formu maksimāli ilgi, mati ataugs lēnāk, toties būs smalkāki un trauslāki. Tāpēc arī pašam jāizlemj, vai šodien apmeklēt frizieri, vai to darīt citā dienā. Diena labvēlīga jaunu smaržu izvēlei.

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Horoskopi