"Kurvīšu" horoskops. Kā uz atraidījumu reaģē katra zodiaka zīme?"/> "Kurvīšu" horoskops. Kā uz atraidījumu reaģē katra zodiaka zīme?
Sākums » Raksti » Horoskopi

"Kurvīšu" horoskops. Kā uz atraidījumu reaģē katra zodiaka zīme?
Foto - www.inckpen.com
Auns. Vienkārši nopurinās un paziņo, ka viss jautrākais jau tāpat bija aiz muguras. Un dodas meklēt nākamo piedzīvojumu, izliekoties, ka viss ir lieliski, jo reti izrāda uz āru savu nedrošību.

Vērsis. Mierinājumam dosies uz savu iecienītāko delikatešu veikalu un izraudzīsies produktus grandiozai maltītei, tai pašā laikā varonīgi cīnoties ar asarām. Lai gan Vērsis ārēji ir spēcīgi, viņa sirds ir ievainojama un maiga.

Dvīņi. Piezvanīs visiem draugiem, lai pastāstītu, ka otra pusīte viņus pametusi, jo tas taču ir lielisks iemesls patenkot! Spaidot tālruņa podziņas, Dvīņi prātā jau plānos nākamo nedēļas nogali un iespējamos jaunos iekarojumus. Dvīņa duālā daba vienmēr pieprasa spontānumu un izklaides, pat ja kādu brīdi debesis šķiet nomākušās.

Vēzis. Nobloķēs bijušo draugo sociālajos tīklos, izsvītros no apsveikumu saņēmēju saraksta, iecels tevi "melnajā sarakstā" mobilā tālruņa adrešu katalogā. Kad tu zvanīsi, viņš TOMĒR to redzēs un izbaudīs saldi rūgtu apmierinājumu. Pēc tam Vēzis aši līdīs aliņā, lai aplaizītu brūces.

Lauva. Iepirks jaunus skaistumkopšanas produktus matiem (lasi - krēpēm) un stundām ilgi pucēs spalviņas, lai, nākamo reizi tiekoties, viņš izskatītos pasakaini. Un pats sev un citiem atgādinās, ka Lauvas pagātnē nedzīvo!

Jaunava. Rūpīgi sastādīs "excel" grafiku, tajā ietverot atraidījuma iemeslus, balstoties uz procentuālajām iespējām, un tad stundām ilgi analizēs iegūtos rezultātus. Vienkārši tāpēc, ka Jaunava tā dara ar visu!

Svari. Ilgi un gari prātos, kas tad nebija labi, jo visiem taču patīk Svari! Satraukums, piedzīvojumi un ballītes virpulī, kādu māk radīt tikai Svari, pats būdams uzmanības centrā. Atraidījumu tomēr pieņems prātīgi un dosies tālāk meklēt jaunu iemeslu aizrautīgām izpriecām.

Skorpions. Izskaitļos iemeslus, kāpēc tā noticis, un sāks plānot atriebību, jo atraidījumu uztver, iespējams, vissmagāk no visām zodiaka zīmēm. Skorpioniem ir reputācija kā ļaunatminīgiem cilvēkiem, jo viņu raksturs ir dziļš un kaislīgs, viņos vienmēr slēpjas kas vairāk nekā ārēji saskatāms.

Strēlnieks. Priecāsies par jaunatgūto neatkarību un dosies meklēt nākamo piedzīvojumu, nepieminot "kurvīti" ar ļaunu. Strēlnieka piesaistīšanās un emociju trūkums ir degviela, kas to dzen pētīt jaunus apvēršņus, esot attiecībās vai bez tām.

Mežāzis. Novērtēs visu procesu un tad visu savā prātā saliks pa plauktiņiem, tomēr uz āru neko neizrādot. Mežāžiem padodas ilgi un pacietīgi gaidīt uz kāroto mērķi. Ja durvis atvērsies vēlreiz, viņi tam jau būs gatavi ar jaunu rīcības plānu padusē.

Ūdensvīrs. Ūdensvīrs steigsies informēt draugus, ka tu vienalga nebiji viņam īstais cilvēks, jo tu nespētu iesaistīties intelektuālā sarunā pat tad, ka no tā būtu atkarīga tava dzīvība.  Tu bija greizsirdīga, vēlējies ciešas saites un vienmēr gribēji būt kopā - tieši tās īpašības, kuras Ūdensvīri necieš.

Zivis. Liksies uz dīvāna un aizpeldēs uz savu iedomāto fantāziju pasauli, kur radīs dramatisku scenāriju par to, kāpēc gan atkal nekas neizdevās. Iespējams, zināji - Zivis ir visjūtīgākā horoskopa zīme.
 
 
 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Horoskopi