Sākums » Raksti » Horoskopi

Mundrie horoskopi 18. septembrim. Gatavojies brīvdienām!

yuhon.deviantart.com

Auns Tava pašpārliecinātība šobrīd ir augsta, taču planētas brīdina, ka tā ir viegli sagraujama. Kaut kāda veida šķērslis var iemest tevi apjukumā uz visu dienu, tāpēc centies skatīties uz visu no tālākas perspektīvas.

Vērsis Planētas brīdina, ka nāksies smagi cīnīties, lai šodien panāktu savu. Kā alternatīvu variantu, protams, vari pieņemt, ka nav vērts trakot un necīnīties vispār. Ļauj liktenim norādīt virzienu. Tev nevajag paturēt kontroli visu laiku, reizēm ieņem novērotāja skata punktu.

Dvīņi Jo vairāk centies izdarīt, ko biji iecerējis, jo vairāk apzinies, ka kosmoss šodien ir sazvērējies ierobežot tavus sasniegumus. Ja spēsi to saprast, varēsi beigt sevi izdzīt un ļauties tik ļoti nepieciešamajai atelpai.

Vēzis Izvairies no cilvēkiem, kuri vienmēr sūrojas par dzīvi. Šobrīd viss ir labi un notiek uz labu, vismaz tev, tāpēc esi pozitīvs, optimistisks un tici ar visu sirdi, ka diženas lietas jau nāk uz tavu pusi.

Lauva Būtu jauki, ja ikviens varētu būt tik entuziastisks kā tu, taču tas nav iespējams. Viss, ko vari darīt šodien un katru dienu, ir dzīvot ar smaidu sejā un dziesmu sirdī. Tu esi brīnišķīgs piemērs citiem.

Jaunava Šodien planetārās aktivitātes liek tev justies vainīgam par citu cilvēku problēmām, bet nav neviena loģiska iemesla, kāpēc tam tā būtu jābūt. Patiesībā, jo vairāk citi centīsies tevi vainot pie kaut kā, jo, visticamāk, tā būs viņu pašu vaina.

Svari Pozitīva attieksme ir ļoti svarīga tuvākajā diennaktī, neļauj nevienai negatīvai domai iezagties prātā, savādāk tā, visticamāk, tur iesprūdīs. Dzīve ir laba un kļūst labāka ar katru brīdi - tici tam, un tā būs taisnība.

Skorpions Nav jēgas uztraukties par lietām, pār kurām tev nav kontroles. Notiks, kam jānotiek, tāpēc atlaid savas bailes un šaubas. Sāc domāt par dzīvi kā par lielisku un aizraujošu piedzīvojumu - jo tieši tā arī ir!

Strēlnieks Tuvākajā laikā notiks kaut kas tāds, kas atgādinās, cik daudz vēl ir jāmācās. Tu vari alkt pēc ideāliem, bet patiesībā jau tas nekad nenotiks, iemācies būt laimīgs par sevi, kāds esi.

Mežāzis Var būt grūti just līdzi kādam, kurš acīmredzami problēmas sev savārījis pats, bet, ja tev lūgs palīdzību, visticamāk, to arī sniegsi. Zem tavas skarbās ārienes pukst zelta sirds.

Ūdensvīrs Tevi kārdinās iespēja iesaistīties lietā, par kuru tev nav jāuztraucas. Ja būsi gana gudrs, ieraudzīsi, ka tā patiesībā ir vesela kaudze ar ķibelēm un neuzņemsies to. Viss atrisināsies pats par sevi - ar vai bez tavas palīdzības.

Zivis Tu vari vēlēties nākt un iet pēc paša iegribas, taču Saturns tev to neļaus. Kaut kas jāizdara, pirms tev ļaus ganīties zaļā pļaviņā. Kas tas varētu būt? Apdomā to - un tad rīkojies.

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Horoskopi