Sākums » Raksti » Horoskopi

Noskaidro, savu horoskopu nākamajai nedēļai!

 Foto - horoscopes.lovetoknow.com

Auns | Darbā esošajiem Auniem daudz lielu plānu un ideju, taču var pietrūkt spēka un uzņēmības to tūlītējai realizācijai. Galvenais šajā situācijā – virzīties, kaut lēni, bet neatlaidīgi un pareizajā virzienā. Atvaļinājumā esošajiem Auniem planētas labvēlīgas, lai atpūstos sev tuvu un patīkamu cilvēku sabiedrībā.


Vērsis | Mierīga nedēļa. Darbā esošajiem Vēršiem laiks apdarīt kārtējos darbus un darbiņus, atvaļinājumā esošajiem – laiks mierīgai un nesteidzīgai atpūtai. Šonedēļ nevajadzētu ķerties pie lietām, par kurām nav īstas zināšanas, kā tās darāmas.

Dvīņi | Darbā esošajiem Dvīņiem daudz jaunu ideju, lietišķu kontaktu un arī iespēju gūt panākumus, atvaļinājumu baudošajiem – daudz jaunu draugu, pazīšanos un iespaidu. Sākot ko jaunu, tomēr ieteicams būt apdomīgam – var gadīties, ka, sastādot rīcības plānu, ne visi aspekti ir ņemti vērā.

Vēzis | Darba pienākumus pildošajiem Vēžiem piemērots brīdis atzinības gūšanai, tālejošu plānu realizācijai. Atpūtā esošajiem savukārt planētas labvēlīgas, lai piedalītos dažādos svētkos, izrādēs, masu pasākumos. Ja tas viss jau pārāk nogurdinājis, ieteicama kāda grāmata.

Lauva| Jaunas idejas, nodomi, iespaidi, arī draugi un darījumu partneri. Darbā esošajiem laiks savu plānu realizācijai, atvaļinājumā esošajiem – jauniem iespaidiem. Mīlas lietām nedēļa ne visai labvēlīga – dibinot jaunas attiecības, iespējams krist par upuri ilūzijām, kopt vecās traucēs pārlieka pievēršanās pagātnes domstarpībām.

Jaunava | Nedēļa, kurā nekas sevišķs nenotiek un ko iespējams veltīt kārtējiem darbiem vai arī beidzot darīt tikai to, ko pašai gribas. Var gadīties iespēja dot konkrētu veidolu kādai sen lolotai idejai. Planētas sevišķi labvēlīgas jautājumu risināšanai mierīgā un neformālā atmosfērā.

Svari | Arī Svariem nekur nav jāsteidzas – planētas labvēlīgas iesāktā nesteidzīgai turpināšanai profesionālajā darbībā, harmonijas un skaistuma meklējumiem visā pārējā. Par labu nāks kāds jauns akcentiņš ģērbšanās stilā, arī tad, ja nodomāts radikāli mainīt savu ārējo veidolu, šis ir īstais brīdis to darīt.

Skorpions | Skorpiona nodomus apkārtējie neizprot, tādēļ iespējama pat pretdarbība. Gudri darīs tie Skorpioni, kuri savus plānus realizēs vai nu patālāk no svešām acīm, vai arī, ja tas nebūtu iespējams, pirms sākt rīkoties, pacentīsies izmainīt sabiedrisko domu sev par labu. Iespējami sarežģījumi attiecībās ar mīļoto.

Strēlnieks | Strēlnieku tā vien velk uz visu neparasto, var gadīties iespēja izmēģināt ko tādu, kas nekad dzīvē nav darīts. Protams, šonedēļ iegūtā pieredze noderēs arī turpmāk, tomēr, ja tā tiks izmantota pilnīgi bez apdoma, sekas var būt arī visai nepatīkamas.

Mežāzis | Ja Mežāzis visu iepriekš labi izplānos un pie sastādītā plāna arī turēsies, sekmēm nevajadzētu izpalikt, labvēlīgs laiks arī nākotnes plānošanai. Planētas labvēlīgas, lai iedziļinātos lietu būtībā un noskaidrotu citkārt slēptas sakarības. Nedēļas otrā puse labvēlīga draudzībai un mīlestībai.

Ūdensvīrs | Laiks sākt ko jaunu un ambiciozu. Darbā esošajiem tas var būt jauns projekts vai pienākumi, atvaļinājumā esošajiem – iespēja izmēģināt ko jaunu, interesantu. Planētas labvēlīgas arī visam, kas saistīts ar draudzības un mīlas attiecībām. Uz apkārtējo palīdzību šonedēļ varēs paļauties.

Zivis | Pretrunīga nedēļa. Planētas labvēlīgas visiem individuāli darāmajiem darbiem, nākotnes plānu un lietu būtības apdomāšanai vienatnē. No šīm nodarbēm brīvajā laikā ieteicams piedalīties pasākumos, kas pulcē daudz ļaužu. Mīlas un draudzības attiecībām var traucēt pagātnes rēgi.

 


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Horoskopi