Sākums » Raksti » Horoskopi

OTRDIENAS HOROSKOPS – EJ TIK UZ PRIEKŠU!

AUNS Šodien Tev būs liela diena- saņemsi ziņu, kas Tev turpmāk visu izmainīs- uz labu vai sliktu- tas būs no Tevi atkarīgs

VĒRSIS Nekur neskrien – Tev ir daudz laika, lai varētu visu apdomāt. Nepieņem šodien spontānus lēmumus – tas nebeigsies labi.

DVĪŅI Ja Tev šodien ir kādi pienākumi, noteikti tos izdari, neatliec pat uz rītdienu. Tev derētu kaut kā nomierināties – esi pārāk satraucies pēdējā laikā

VĒZIS Lai arī šodien būs jādara daudz kas nepatīkams, garastāvokli Tev nekas nesabojās. Draugi šodien būs Tavs prieka avots.

LAUVA Šodien spīdēsi visās lietās, ko darīsi. Neuztver kādus padomus kā aizvainojumu- tas tā nebūs domāts. Labāk ieklausies tajos.

JAUNAVA Netēlo no sevis to, kas Tu neesi- to no malas varēs redzēt. Labāk noslēp to, kā jūties, bet nemēģini izveidot no sevis ko citu.

SVARI Šodien būsi bezgala slinks – neviens Tevi nevarēs piespiest kaut ko izdarīt. Padomā par savu romantisko dzīvi-vai viss ir labi?

SKORPIONS Šodien mēģini novērtēt citus cilvēkus- viņi to no Tevis gaida jau sen. Tici man- tas iepriecinās arī Tevi pašu

STRĒLNIEKS Tev patīk, ja Tevi pārsteidz, bet šodien labāk pārsteidz kādu citu. Un vēlams būtu- ar kaut ko labu. Sliktās ziņas šodien nesaki nevienam.

MEŽĀZIS Šodien Tev ir nepieciešamas sportiskas aktivitātes. Tas Tev palīdzēs sakārtot visu to, kas notiek šobrīd Tevī iekšā.

ŪDENSVĪRS Ja pamaina kaut ko savā frizūrā, tas var izmainīt to, kā jūties. Ir laiks domāt par kaut kādām pārmaiņām, kas nāks par labu

 

ZIVIS Nevajag domāt par to, kas notiktu, ja notiktu- dzīvo vairāk realitātē, nevis mākoņos. Neturi ļaunu prātu uz seniem notikumiem un cilvēkiem.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Horoskopi