Sākums » Raksti » Horoskopi

ŠODIENAS - CETURTDIENAS HOROSKOPS – PĀRLIECĪBA PAR SEVI DARĪS SAVU!

AUNS Pierādi sevi – šodien vari censties to darīt no visa spēka, jo tas dos vēlamos rezultātus. Nejauc profesionālās lietās iekšā attiecības.

VĒRSIS Vislielāko prieku sagādās vismazākās lietiņas – lieliska diena tālākiem izbraukumiem, tas dos vajadzīgo atpūtu. Nedrūzmējies lielā draugu pūlī.

DVĪŅI Apdomā kārtīgi to, ko grasies darīt. Lieli lēmumi ir jāpārdomā vairākas reizes – uztaisi + un – sarakstu, lai saprastu, kā rīkoties pareizāk.

VĒZIS Labāk ir izdarīt un nožēlot nekā nožēlot neizdarīto. Ir jāpieņem riski, kas šodien tiks nolikti priekšā. Lai arī tas liekas neprātīgi – dari!

LAUVA Rūpējies par saviem mīļākajiem cilvēkiem. Kad tev prasa palīdzību, tad neatsaki, jo tas tev atspēlēsies uz karmu.

JAUNAVA Prasīt to, ko vēlies, nekad nenāk par ļaunu. Ar īpašiem, jauniem paņēmieniem nāksies pieiet pie ikdienišķiem darbiem.

SVARI Viss nepārdomātais draud izgāzties. Ja kaut kas ir jāprezentē, tad vēlams to kārtīgi atkārtot. Nenosodi nevienu, pirms nezini, kādēļ situācija ir šāda.

SKORPIONS Nepievērsies tam, ko īsti neproti, draud diezgan liela izgāšanās. Nelecies ar citiem, jo, visticamāk, ka šodien taisnība nebūs tavā pusē.

STRĒLNIEKS Šodien tev ir nepieciešama kopības sajūta, tādēļ uzturies tuvā draugu vai radinieku lokā. Pārgalvīgas lietas šodien darīt nav ieteicams.

MEŽĀZIS Zālīte liksies zaļāka kaimiņa dārzā, bet to nav vērsts skaust, jo pats vienkārši nesaredzi savas priekšrocības. Ir vēlams paskatīties uz sevi no malas.

ŪDENSVĪRS Šodien nevienam neaizdod naudu – vari iemantot ienaidniekus. Vēlams nodarboties ar sportiskām aktivitātēm.

ZIVIS Nebūs tas labākais garastāvoklis, bet visu ir iespējams uzlabot dienas laikā. Labi draugi būs tie, kuri tev palīdzēs praktiski visā.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://zeltene.lv
Kategorija: Horoskopi