Sākums » Raksti » Horoskopi

Tavs naudas horoskops tuvākajām dienām. Uzzini, pelnīsi vai tērēsi!
Foto: ict.watsupafrica.com

Auns

Nebaidies pieņemt palīdzību no cilvēkiem, kuri patiesi un no sirds vēlas tevi atbalstīt pašreizējā situācijā. Tai pašā laikā nekļūsti par vienkāršu izmantotāju! Mācies gan saņemt, gan dot - tas noderēs visā turpmākajā dzīvē. Nedēļas beigās iespējams ievērojams naudas pieplūdums tavā kontā!

Vērsis

Šonedēļ pats varēsi pārliecināties, ka laiks patiešām ir nauda. Tāpēc lieki netērē dārgās minūtes un stundas šaubīgiem pasākumiem, kas nesola dot nekādu jūtamu labumu. Uzmanīgi izskati visas papildu peļņas iespējas.

Dvīņi

 Šonedēļ nav vērts pieņemt nopietnus lēmumus finanšu jomā. Labāk pievērsies ienākumu un izdevumu plānošanai ilgtermiņā. Detalizēti izstrādā savu budžetu; tādējādi uzreiz pamanīsi, kas ir galvenais pārmērīgu tēriņu iemesls. Tas palīdzēs racionāli un efektīvi kontrolēt savus izdevumus.

Vēzis

Vēžiem nedēļa solās būt kārdinājumu pilna. Apvaldi sevī šopaholiķa tieksmes! Neiztērē sūri, grūti pelnīto naudiņu par lietām, kuras tāpat nekad neizmantosi. Šobrīd tevi piesaista pats pirkuma izdarīšanas fakts. Esi saprātīgs un aizdomājies, kā tieši jaunieguvums palīdzēs tev dzīvot labāk.

Lauva

Pienācis laiks aktīvi rīkoties un cīnīties par savu vietu zem saules. Nebaidies no konkurentiem – tici saviem spēkiem un iespējām. Izdevīgs brīdis, lai atklātu savu potenciālu un uzlabotu arī finansiālo stāvokli. Esi enerģisks un nežēlo sevi; emocionālo un fizisko spēku pacēlums palīdzēs gāzt kaut kalnus!

Jaunava

Sakopo visus spēkus, lai nodrošinātu materiālo labklājību nākotnē. Pacenties koncentrēties mērķa sasniegšanai un parūpējies, lai tavu uzmanību nenovērš dažādi sadzīves sīkumi, kas ar to tieši nav saistīti. Atpūsties vēl paspēsi, šobrīd cītīgi jāpastrādā!

Svari

Šobrīd nav īstais laiks, lai ļautos skaudībai pret tiem, kuri materiālajā ziņā sasnieguši daudz vairāk nekā tu. Mēģini skatīties uz šo situāciju mierīgi. No veiksmīgiem cilvēkiem vari pārņemt kādas noteiktas zināšanas, mācīties no viņu sasniegumiem. Finansiālo veiksmi palīdzēs piesaistīt spēja neradīt negatīvas emocijas citos cilvēkos.

Skorpions

 Naudas lietās šobrīd izrādi pēc iespējas mazāku iniciatīvu. Necenties atrast jaunu naudas pelnīšanas veidu. Šajā situācijā vērts pakāpties solīti malā no visiem darījumiem, kas saistīti ar naudu, un nodoties rūpīgai savu vēlmju analīzei. Ieklausies sevī, lai uzzinātu, kas tevi patiesi interesē!

Strēlnieks

 Centies izveidot konkrētu naudas tēriņu sistēmu. Reizēm tev ir tieksme tērēt naudu lietām, kas nebūt nav prioritāšu sarakstā. Tu būsi tikai ieguvējs, ja iemācīsies uzskaitīt ienākumus un izdevumus, kā arī pareizi sadalīt prioritātes pirkumu ziņā. Tā tavi tēriņi kļūs saprātīgāki, un tu varēsi nedaudz iekrāt savu sapņu īstenošanai.

Mežāzis

 Ja tev grūti pieņemt kādu lēmumu par naudas lietām, droši vērsies pēc padoma pie ģimenes un tuviniekiem. Iespējams, paskatoties uz tavu situāciju no malas, viņi spēs dot vērtīgu padomu. Nebaidies mainīt savu parasto izturēšanās veidu un izmēģināt kādu jaunu nodarbošanos.

Ūdensvīrs

Šobrīd ir labvēlīgs periods, lai iegūtu papildu izglītību finanšu jomā, kas ļaus pareizi organizēt savus izdevumus un ienākumus. Daudzas bankas piedāvā bezmaksas kursus saistībā ar investīcijām dažādos fondos un vērtspapīros; iespējams, tie tev varētu noderēt.

Zivis

 Biežāk ieklausies saprāta balsī, kad jāpieņem lēmums par naudas jautājumiem. Šonedēļ, iespējams, saņemsiet prāvu naudas summu. Centies jau iepriekš pārdomāt, par ko un kādā apjomā nopelnīto tērēsiet, citādi šķietami lielā summa var ātri vien izkust, turklāt tev nesaprotamā veidā.

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Horoskopi