Sākums » Raksti » Horoskopi

Veiksmes horoskopi ceturtdienai

Auns

Visi domā, ka esi zvaigzne - tad kāpēc esi tik negatīvs par savām perspektīvām? Šodien izkāp ārā no sava pašvērtējuma rāmjiem un pamēģini ieraudzīt sevi citu acīm. Varbūt neesi perfekts, tāds nav neviens, taču noteikti esi tuvāk tam, nekā daudzi citi.

Vērsis

Nav jēgas lamāt likteni, ja šodienas notikumi nav tev pa prātam. Ilgtermiņā viss notiks uz labu, tāpēc esi stiprs un nekad neapšaubi to, lai arī kas notiktu uz labu vai sliktu, galu galā kļūsi vēl stiprāks.

Dvīņi

Tu lepojies ar savu spēju būt racionālam, bet līdz ar tavas zīmes vadošās planētas Merkura ieiešanu retrogradā stāvoklī ne visas tavas domas būs pilnīgā saskaņā ar saprāta balsi. Neesi stūrgalvīgs - ir situācijas, kad ir pieņemami mainīt savas domas.

Vēzis

Šodien saņemsi vilinošu piedāvājumu, bet vai vari būt pārliecināts, ka tas ir patiess? Saskaņā ar planētām, tev ir labs iemesls būt aizdomīgam, tāpēc esi uzmanīgs, kad ir darīšana ar cilvēkiem, kuri sola visu pasaulē par niecīgu ieguldījumu.

Lauva

Šodien cilvēki tev apkārt būs kaprīzi, ar mainīgu garstāvokli, kas gandrīz neapšaubāmi var nokaitināt. Pirms situācija kļūst nekontrolējama, atgādini pats sev, ka kopumā lielajā Visuma plānā tam ir maza nozīme. Saglabā perspektīvu skatījumu.

Jaunava

Attiecības šodien var rasties sarežģījumi. Ja pateiksi vai izdarīsi kaut ko nepareizi, tās pat var beigties pavisam. Rītdien nenovēršami nožēlosi, ka tik skarbi izrunājies, bet pastāv iespēja, ka tā tam bija jānotiek.

Svari

Tu esi radoša projekta krustcelēs. Vari izvēlēties turpināt cīņu par iesākto jeb atmest ar roku un koncentrēt savu enerģiju jaunā virzienā. Tikai tev to izlemt, tāpēc nopietni apdomājies pirms lēmuma pieņemšanas.

Skorpions

Pārliecinies, ka visi sīkie darbiņi ir nokārtoti pēc iespējas ātrāk. Ja atliksi to, ko vajadzēja izdarīt šodien, uz rītdienu, vari atpalikt no grafika un nekad to nepanākt. Neuzkrauj pats sev liekas ķibeles!

Strēlnieks

Svarīgi atrisināt kādu senu ienaidu un nesaprašanos nekavējoties. Ja ļausi tam turpināties, vēlāk tas pavērsīsies pret tevi, un sekas būs visai postošas. Pacenties mazliet vairāk atrast kompromisu, tas nemaz nenāksies tik sūri un grūti.

Mežāzis

Ja nejūties noskaņots šodien strādāt - nepiespied sevi. Pat ja piespiedīsi sevi izdarīt, ko no tevis sagaida, maz ticams, ka paveiksi darbu labi, tāpēc labāk nogaidi, līdz rodas pozitīvāka attieksme pret uzdoto.

Ūdensvīrs

Uz ko tu gaidi? Kāpēc vilcinies? Kaut kas tevi attur pat no mazāko risku uzņemšanās un žēl, ka tā, jo planētas iesaka šodien izmantot visus izdevīgos gadījumus, tas var atmaksāties labāk nekā cerēts. Galvenais ir uzdrīkstēties.

Zivis

Un atkal tu uztraucies par lietām, kuras nav tavā varā mainīt! Saskaņā ar planētām, tas, no kā visvairāk baidies, ir tas, kas, visticamāk, nemaz nenotiks, tādēļ esi drosmīgs un dodies uzbrukumā. Tu uzvarēsi.

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Horoskopi