Sākums » Raksti » Horoskopi

Veiksmes horoskopi trešdienai

Auns

Tu nevari kontrolēt savu dzīvi katru minūti, katru dienu, tāpēc palaid vaļā cieši satverto stūres ratu un ļauj liktenim uzņemt savu kursu. Dažas satraucošas lietas, visticamāk, notiks tuvākajā laikā, bet tas nenozīmē, ka tas ir kaut kas slikts.

Vērsis

Pat ja esi pieklājīgais Vērsis, kurš vienmēr kontrolē savas emocijas, šodien būsi daudz sabiedriskāks nekā parasti. Tavā dzīvē notiek tik daudz labu lietu, ka tev nepieciešams piecelties un pastātīt par to visai pasaulei.

Dvīņi

Velti pūles, lai spētu būt saudzīgs pret citu cilvēku jūtām. Tam, ko tu varētu sasniegt, nav ierobežojumu. Galvenokārt tev ir jāsaprot, ka ikviens ir atšķirīgs un katram no mums ir savs liktenis piepildāms. Pieņem to visu un nesaskarsies ar problēmām.

Vēzis

Nolaid savu dabisko Vēža aizsardzības vairogu un nedaudz atveries. Ideāli apvienība starp Veneru, harmonijas planētu, un Jupitera atrašanās tavā zīmē norāda, ka tuvākajā diennaktī satiksi ievērojamus cilvēkus. Esi sabiedrisks un veido jaunas draudzības saites.

Lauva

Viss šobrīd norisinās tik labi, ka pat esi gatavs aizmirst ilglaicīgo naidīgo nesaprašanos ar kolēģiem un radiniekiem. Iegūsti no šī brīža tik daudz, cik vien vari, jo, visticamāk, tas neturpināsies ilgi, bet pagaidām tu jutīsies lieliski.

Jaunava

Sabiedriskajā un privātajā dzīvē tev šogad ir viens no labākajiem laika posmiem, tāpēc atliec sīkus darbus malā un neļauj nevienam pārdurt tavu optimisma un laimes burbuli. Pozitīvā domāšana pievilks cilvēkus ar līdzīgiem uzskatiem.

Svari

Esi dāsns, dalies ar savu laiku un varbūt arī ar naudu. Tev nav jāaizdod prom visi savi materiālie labumi, bet planētas dod signālu: ja izrādīsi laipnību kādam, kuram tas nepieciešams, palīdzība vēlāk tiks atgriezta atpakaļ jau daudzkāršojusies.

Skorpions

Pat ja esi viens no tiem Skorpioniem, kuriem patīk turēties pie zināmām un pārbaudītām metodēm, tuvākajā diennaktī esi drošāks, uzsāc kaut ko jaunu. Izmanto arī iespējas, kas paveras mīlestībā. Jauna pieķeršanās varētu kardināli izmainīt un pārveidot tavu dzīvi!

Strēlnieks

Labākais veids, kā izvairīties no nepatīkamas situācijas, ir izlikties, ka tā neeksistē. Tev nav noskaņojuma konfrontācijai, un nav neviena kosmiska likuma, kurš teiktu, ka tev ir jāstājas pretī situācijām vai cilvēkiem, no kuriem labāk izvairītos. Kļūsti neredzams.

Mežāzis

Veneras un Jupitera saiknei ir tik laba ietekme, cik vien varēji cerēt, it īpaši tagad, kad radušies daži sarežģījumi privātajā dzīvē. Šodien satiksi dažus interesantus cilvēkus, bet viens būs īpašs un varētu kļūt daudz vairāk par parastu draugu.

Ūdensvīrs

Ja jūti, ka netiec novērtēts vai pietiekami atalgots pašreizējā darbā vai darbības jomā, sāc kalt plānus. Vai tu varētu pilnvērtīgāk izmantot savus talantus citur? Visticamāk, jā, tāpēc esi atvērts jaunām iespējām.

Zivis

Kādam, ko satiksi ceļojumos tuvākajā laikā, lemts spēlēt svarīgu lomu tavā dzīvē tuvākos pāris mēnešus. Centies nebūt pārāk piesardzīgs, kad satiec kādu pirmoreiz. Pastāv iespēja, ka jūsu likteņi kaut kādā ziņā jau ir savijušies.

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Horoskopi