Zodiaka zīmes un zombiju apokalipse. Mazliet smieklīgs horoskops"/> Zodiaka zīmes un zombiju apokalipse. Mazliet smieklīgs horoskops
Sākums » Raksti » Horoskopi

Zodiaka zīmes un zombiju apokalipse. Mazliet smieklīgs horoskops
Foto - neurolove.me
Auns. Šajā zīmē dzimušie rīkosies kā filmas varonis Riks, jo viņiem patīk būt līderiem. Viņi uzņemas risku un, medību aizrautības vadīti, ieved pārējos meža biezoknī, kur izdzīvošana atkarīga no katra paša instinktiem.

Vērsis. Sekos vadonim, bet nemaz nepriecāsies par piedzīvojumu ar iespēju "mesties nezināmajā", tomēr Vēršiem piemīt neatlaidība, tāpēc, kad visi citi jau būs padevušies, viņi joprojām tieksies uz mērķi.

Dvīņi. Zinās, kuri ir inficēti ar bīstamo bīstamo vīrusu, un labprāt šajā informācijā dalīsies ar citiem. Jāuzmanās, jo bīstami noslēpumi rada daudz spriedzes un apdraud to zinātāju drošību.

Vēzis. Būs priekšgalā, kad jāpārvērš cietums par jauno mājvietu. Piemīt spēcīgs izdzīvošanas instinkts. Var kļūt ļoti manipulatīvi, ja tas nepieciešams. Zombiji, piesargieties!

Lauva. Līdzinās Valdītājam, kurš lepni izrāda kareivju galvas kā trofejas. Pajautā viņam, kurš te ir galvenais, un viņš, bez šaubām, to pierādīs. Ar darbiem.

Jaunava. Čakli strādā, meklējot zāles pret infekciju, pie tam rūpējas par drošības noteikumu ievērošanu. Analītiskais prāts ļauj darboties racionāli. Ja sajutīs gala tuvumu, darīs visu iespējamo, lai parādītu pārējiem pareizo virzienu. Jaunavas mērķis - kārtība pasaulē.

Svari. Darīs visu iespējamo, lai iepatiktos zombijiem. Ja nu tas nedarbosies, mēģinās ko citu, jo nevēlas aizskart neviena jūtas vai pieņemt nepareizu lēmumu. Tas gan beigu beigās nāks par sliktu pašiem Svariem.

Skorpions. Sajūsmināsies par zombiju seksīgumu. Dzīvie miroņi liks viņa sirdij sisties straujāk, turklāt tieksme dominēt liks mesties niknā cīņā. Kauja jāizcīna, lai uzzinātu uzvarētāju, bet mēs visi zinām, cik ļoti Skorpions neieredz zaudējumu.

Strēlnieks. Cilvēki viņam uzticēsies, jo Strēlnieks neļaujas emocijām un tic, ka kaut kas labs ir tepat netālu, tikai tas jāsameklē. Viņa veiksme un pozitīvais skatījums var palīdzēt arī pārējiem nokļūt drošībā.

Mežāzis. Izplānos cilvēces glābšanu, jo darba jautājumos reti uzticas kādam citam.  Darīs iespējamo, lai saliedētu grupu un aizvedīs uz pilsētu, kur, pēc viņa domām, tie būs drošībā.
 
Ūdensvīrs. Saglabās vēsu sejas izteiksmi un, kā jau nākotnes kareivis, uzņemsies iznīcināt tik daudz dzīvo miroņu, cik vien iespējams Ūdensvīri ir dumpinieki savā būtībā, tāpēc lai pat nemēģina viņus apstādināt. Viņi darīs visu pa savam, pat ja citi pierādīs, ka tas nav pareizi.

Zivis. Centīsies sadraudzēties ar zombiju un izprast viņu pagātnes traģēdiju. Zivis meklēs medikamentus un mēģinās ikvienu izārstēt, neskatoties uz to, vai tas ir cilvēks vai zombijs.

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Horoskopi