Sākums » Raksti » Raksti

16 gadus vecs zēns vinnē iespēju pavadīt mēnesi viesnīcā kopā ar pieaugušo filmu zvaigzni. Sabiedrība ir šokā!

 

 

Ruslans atceras sajūtas uzzinot, ka vinnējis balvu:

„Es nespēju tam sākumā noticēt, domāju, ka tās ir muļības. Bet, kad uzzināju, ka tā ir patiesība, pateicos portālam– biju neizsakāmi laimīgs.

Pazvanīju saviem draugiem un viņi arī nespēja noticēt. Viņi parsīja, par ko es runāju? Tagad arī viņi ir priecīgi par mani. Un, protams, arī skaudīgi.”

Ruslans stāsta, ka Jekatrina pilnīgi noteikti ir viņa „tips,” viņš piebilda.

„Es redzēju viņu un man patika viss. Viņai ir labi apmēri. Nevaru sagaidīt mūsu tikšanos– man iekšā viss vārās. Esmu tik ļoti laimīgs. Es izstāstīju mātei un viņa par šo balvu nepriecājas, bet es domāju, ka mums izdosies atrisināt nesaskaņas.

Kad es meiteni satikšu, es teikšu ‘Sveika, es esmu tas, kurš tevi vinnēja.’”

Lai gan neskatoties uz to, ka juridiski viss ir pareizi, 16 gadi ir pietiekams vecums Krievijā, viņa mamma un māsa uzskata, ka šāda balva 16 gadus vecam puisim nav pieļaujama un uzskata, ka viņam drīzāk būtu jākoncentrejas uz savu izglītību.

Ruslana mamma, Vera Šedrina saka:

„Esmu pilīgi pret to. Viņam ir jākārto eksāmeni, viņš mācās. Ko nozīmē– mēnesis ar porno zvaigzni? Tas pavisam nav reāli– pat nedēļa būtu par daudz. Viņiem tā vietā vajadzētu vienkārši iedot tos 100 000 rubļus (1190 eiro), mēs par to būtu priecīgi.

Tāda balva– kā viņiem radās šada ideja priekš 16 gadīga puiša? Es esmu šokā.

Es neesmu redzējusi to meiteni, bet manam dēlam nepieciešams mācīties.

Par laimi, Ruslans, kurš arī strādā par aktieri, ir iespēja nodot balvu savam „oficiālajam pārstāvim,” piemēram, viņa tēvam, uz ko viņa māte atbildēja: „Nē, pilnīgi noteikti, nē.”

 

 

Viņa māsa, 17 gadus vecā Diāna Šedrina, arī ir šokā par balvu, sakot:

„Es arī esmu pret to. Es nedomāju, ka tā ir laba lieta priekš viņa. Viņš var atrast draudzeni, ja vēlas.

Es domāju par to balvu- ja, nu to būtu vinnējis precēts vīrietis? Vai jauna meitene? Ir taču arī meitenes, kurām patīk video spēles. Tā ir pilnīgi nepareiza ideja balvai.”


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://viralthread.com
Kategorija: Raksti