Sākums » Raksti » Raksti

5 iemesli, kādēļ tev vajadzētu tikties ar vecāku sievieti (vismaz reizi dzīvē)
  1. Viņas ir labākas sarunu biedrenes.

Loģiski, ka vecāka gada gājuma dāmas ir piedzīvojušas daudz vairāk savā dzīvē, nekā jaunās spindzeles. Tā ir  vērtīga un unikāla dzīves pieredze, piedzīvojum, interese – viss ir daudz plašāks un interesantāks nekā jaunām, nepieredzējušām meitenēm.

  1. Viņas zina, ko grib un nebaidīsies to pateikt.

Pieaugot, sievietes (un arī vīrieši) sāk sevi saprast labāk. Viņas izprot savas emocijas un saprot, ko viņas vēlas attiecības, ir gatavas strādāt, lai tās izdotos. Dāmas neskries prom pie pirmajām grūtībām, viņas centīsies atrisināt un izrunāt radušās problēmas. Ar vienīgo nosacījumu, ja viņas jūt, ka ir vērts ieguldīt gan savu laiku, gan enerģiju konkrētajās attiecībās.

  1. Viņas ir atbildīgas un uz karjeru orientētas.

Varbūt šis nav svarīgākais punkts, bet kuram gan nepatīk gudras, mērķtiecīgas un lieliskas sievietes? Sievietes saprot, ka prāts ir svarīgāks par ārējo skaistumu, gan sievietēm, gan vīriešiem. Tāpēc viņas nodarbojas ar izglītošanos un sevis pilnveidošanu. Nākotnes plānu kalšanu. No jaunām meitenēm tādas lietas reti var sagaidīt!

  1. Viņas novērtē attiecības.

Jaunas meitenes ir laimīgas, ka viņām ir attiecības… līdz brīdim, kad viņas pārdomā vai saprot, ka nesaprot ko viņas īstenībā vēlas no attiecībām. Vecākas sievietes saprot, ka atrast pareizo personu ir grūti, tāpēc, to atrodot, viņas darīs visu, lai nosargātu šīs attiecības.

  1. Viņas gultā ir labākas!

Vecākas sievietes lielākoties ir izpētījušas savu seksualitāti, atklājušas savas erogēnās zonas un spēj šīs vietas parādīt arī vīrietim. Viņa nekaunas no sava auguma un priecājas par katru vīrieša ķermeņa daļu. Tāpēc sekss ir daudz izjustāks, atbrīvotāks un abiem baudāmāks. Jaunas meitenes sākumā bieži neizbauda seksu, kas var radīt problēmas attiecībās.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://elitedaily.com
Kategorija: Raksti