Foto - www.linkedin.com Izveidota anonīma mobilo tālruņu lietotne "Whisper", kas vāc atklāsmes par vīriešu greizsirdību. Izrādās, spektrs ir mulsinoši plašs, sākot ar citu vīriešu dibeniem (uz kuriem skatās draudzene) un beidzot ar suņiem, kaķiem un citiem mājas mīluļiem. Toties sarakstā neparādās draudzenes "krutais" auto vai smalkais dzīvesveids - šķiet, šādas lietas veči jūtas spējīgi iegūt paši."/> Ārprāts, par ko tik vīriešus nemoka greizsirdība! Jauna aplikācija ļauj dalīties atklāsmēs
Sākums » Raksti » Raksti

Ārprāts, par ko tik vīriešus nemoka greizsirdība! Jauna aplikācija ļauj dalīties atklāsmēs
Izveidota anonīma mobilo tālruņu lietotne "Whisper", kas vāc atklāsmes par vīriešu greizsirdību. Izrādās, spektrs ir mulsinoši plašs, sākot ar citu vīriešu dibeniem (uz kuriem skatās draudzene) un beidzot ar suņiem, kaķiem un citiem mājas mīluļiem.

Toties sarakstā neparādās draudzenes "krutais" auto vai smalkais dzīvesveids - šķiet, šādas lietas veči jūtas spējīgi iegūt paši. Kas attiecas uz koķetēšanu, arī te viss nav tik vienkārši: vecis var gan justies aizskarts, ka cits flirtē ar viņa draudzeni, bet tikai tāpēc ka neviens nemēģina ievilkt krūmos viņu pašu, vēsta resurss "dailymail.co.uk".

Lai gan kārtīgs vīrs spēj tik zemas jūtas kā greizsirdība nomaskēt, ierakstos "Whisper" tomēr duras kā īlens cauri deķim: kāds rakstītājs atklājis, piemēram, ka viņa suns saņemot vairāk meiteņu uzmanības nekā viņš pats. Kāds cits piebilst, ka sporta zālē ar skaudību neskatās uz to, cik lielu svaru otrs var pacelt, bet gan uz to, vai tik viņam nav glītāk veidota pēcpuse.

Vēl kāds neslēpj citu samērā savādu greizsirdības iemeslu: viņš, lūk, jūtot rūgtumu, ja sieviete ir krāšņi apģērbusies, bet viņš tā nevar vienkārši tāpēc, ka ir puisis. Vīrietis, kurš acīmredzot līdz sīkumiem nenolaižas, jūtas nelāgi, ka nevar gultā izjust to pašu, ko sieviete: "Kā vecis es patiešām apskaužu sievietes par daudzkārtējiem orgasmiem."

Un par ko jūti greizsirdību tu?

 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti