Facebook/Bruke Ochoa Jauna sieviete, kura uzaicināja vientuļu svešinieci kopā ieturēt maltīti, atzīta par "jaukāko cilvēku  Facebook" pēc tam, kad šis notikums kļuvis zināms sociālo tīklu apmeklētājiem visā pasaulē."/> Aizkustinoši: Meitene, kas iepriecināja vientuļu pensionāri, atzīta par "jaukāko cilvēku Facebook"
Sākums » Raksti » Raksti

Aizkustinoši: Meitene, kas iepriecināja vientuļu pensionāri, atzīta par "jaukāko cilvēku Facebook"
Jauna sieviete, kura uzaicināja vientuļu svešinieci kopā ieturēt maltīti, atzīta par "jaukāko cilvēku  Facebook" pēc tam, kad šis notikums kļuvis zināms sociālo tīklu apmeklētājiem visā pasaulē.

30 gadus vecā Teksasas iedzīvotāja Brūka Očoa ieturēja pusdienas dzimtajā Lūisas pilsētā, kad pamanīja kādu gados vecāku sievieti, kura izskatījās vientuļa un bēdīga, tāpēc uzaicināja paēst pusdienas kopā. 

Abas sievietes lieliski sapratās un tagad norunājušas satikties katru nedēļu, lai papļāpātu. Par šo soli fotogrāfe Brūka izpelnījusies vairāk nekā 2,2 miljonus “Man patīk”, 163 000 komentārus un 276 000 “Dalīties” atzīmes tikai vienas nedēļas laikā pēc stāsta publiskošanas “Facebook”.

“Šodien gāju paēst launagu uz vietējo restorānu, kad pamanīju tuvojoties kundzi gados. Es viņai pieturēju durvis, un viņa tik mīli pateicās.  Kad viņa lūdza viesmīlei galdiņu vienam cilvēkam, es uzkavējos un vilcinājos, bet tad teicu: "Es arī ēdu viena pati, varbūt jūs gribētu paēst kopā?" 

“Viņa bija tik priecīga! Izrādījās, ka pēdējos desmit gadus viņa pavadījusi kopā ar savu māti, kura nesen nomirusi, un tanti, kura pirms laiciņa ievietota pansionātā, tāpēc viņai bija grūti būt vienai,” rakstīja Brūka.  

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti