Foto - www.reddit.com Arī kaķi mēdz būt pārliecināti veģetārieši. Krievijā kādai sievietei ir kaķis vārdā Fomka, kurš ar baudu ēd dārzeņus un augļus, bet gaļai un zivīm pat nepieskaras. "/> Arī kaķi mēdz būt vegāni un septiņi citi dīvaini fakti
Sākums » Raksti » Raksti

Arī kaķi mēdz būt vegāni un septiņi citi dīvaini fakti
Vai zināt, ka... 
* Arī kaķi mēdz būt pārliecināti veģetārieši. Krievijā kādai sievietei ir kaķis vārdā Fomka, kurš ar baudu ēd dārzeņus un augļus, bet gaļai un zivīm pat nepieskaras. 

* Par "balto zeltu" sauc kokvilnu, par "baltajām oglēm" – ūdens enerģiju, bet par "gaišzilajām oglēm" – vēja enerģiju.

* Sahalīnas salas aprises atgādina zivi.

* No rīta taureņu sakļautie spārni ir vērsti austrumu-rietumu virzienā, pusdienas laikā – dienvidu-ziemeļu virzienā, bet vakarā savukārt rietumu-austrumu virzienā.

* Indijā tika sarīkota kampaņa Par tīriem Himalajiem. Tās devīze bija: "neko neņemt un nevest sev līdzi, izņemot fotogrāfijas, un neko neatstāt aiz sevis kalnos, izņemot apavu atstātās pēdas”.

* Ekvadorā 25 km attālumā no galvaspilsētas ir uzstādīts obelisks: vienkārša akmens bumba, apjozta ar zelta stīpu, kas to sadala uz pusēm. Tas ir piemineklis ekvatora līnijai, un abas bumbas puses simbolizē ziemeļu un dienvidu puslodi.

* Skaidrā saulainā dienā mehāniskos pulksteņus var pārbaudīt pēc ziedu pulksteņiem, jo augi savas ziedlapiņas atver un aizver vienā un tai paša laikā. VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti