Astoņi iemesli, kāpēc sievietes pamet savus vīriešus. Izlasi un pārdomā!"/> Astoņi iemesli, kāpēc sievietes pamet savus vīriešus. Izlasi un pārdomā!
Sākums » Raksti » Raksti

Astoņi iemesli, kāpēc sievietes pamet savus vīriešus. Izlasi un pārdomā!

Foto - ru-journal.ru

Sievietes parasti pamet savus vīriešus šādu iemeslu dēļ. Izlasi un apdomā – vai ar tevi tā ir gadījies?

1. Vīrietis nespēj pieņemt nevienu nopietnu lēmumu

Ja, dzirdot vārdu atbildība, tev uzmetas zosāda, bet ceļi nodevīgi dreb, ja visus svarīgākos lēmumus tu deleģē meitenei, nebrīnies, ja drīz viņa tevi atstās.

2. Viņa nespēj saprast, kas tev vajadzīgs

Cik gan kaitinoši sievietes ausīs skan apgalvojumi: “Viņa man nespēj dot to, kas man nepieciešams.” Jautājums: vai tu pats zini, KAS tev vajadzīgs?” Lai iegūtu kāroto, pirmais priekšnoteikums – zināt, kas tas ir.

3. Pievērs viņai nepietiekami daudz uzmanības

Bet pēc tam brīnies, no kurienes rozes vāzē uz galda, un kas viņai visu laik uzvana. Sievietēm uzmanība ir ārkārtīgi svarīga! Ja kāroto uzmanību viņa nesaņem no sava vīrieša, sāk to meklēt kaut kur citur – flirtējot ar kolēģiem, iepazīstoties uz ielas... Ar vienu vārdu sakot, pieaug konkurence.

4. Tu esi mūžīgos ideālu meklējumos

“Viņai jābūt miniatūrai blondīnei, noteikti ar debeszilām acīm, trešo krūšu izmēru, kājām l'diz ausīm…” Un tā tālāk. Kas interesanti, tu tādas meitenes patiešām, iespējams, satiec, bet viņas izrādās gudrākas nekā tev gribētos, vai atbrīvotākas, nekā tev pieņemams. Un tad sākas: “ Es biju domājis, ka tu esi tāda, bet izrādījās…” Ideāli nav un centieni tos atrast – tikai mēģinājums nomaskēt savas bailes no attiecībām kā tādām. Jo – ja reiz meitene tam neatbilst, uzreiz jāšķiras. Un te laiks lasīt nākamo punktu.

5. Neproti atvērties

Kad ilgu laiku esi kopā ar kādu cilvēku, bet tas nelaiž tevi pat tuvumā savas dvēseles slieksnim, šķiršanās ir tikai laika jautājums.

6. Tu uzskati, ka attiecību veidošana ir sievietes pienākums

Jā, sievietes ir elastīgākas un jūt smalkāk, un viņas patiesi vairāk iegulda attiecībās. Bet attiecībām tomēr nepieciešami DIVI. Saprašanās nekrīt no debesīm, tomēr jāpacenšas arī pašam.

7. Gribi sajust “dzīves pulsu”, neapzinoties kas tas ir

Kad tava mīļotā sieviete ļauj tev uz savas ādas izbaudīt visu sava rakstura neprognozējamību un attiecības pārvēršas vienā vienīgā “pulsā”, tu krīti sastingumā un apvaino draudzeni histēriskumā un nelietīgā raksturā.

8. Neapmierina mani gultā

Tu aizmirsti par priekšspēli, bet pēc kulminācijas brīža (tavējā) tūlīt liecies uz auss? Un tu vēl brīnies, ka attiecības atkal nav izdevušās?
 


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti