Sākums » Raksti » Raksti

Atbalsti? Temperamentīga sieviete uzbrūk savam vīrietim, jo viņš atteicās mīlēties

Tabata Lī Grūma ir 35 gadus veca  sievietes, kurai šķiet ir ļoti karsts temperaments. Viņas vīrietis, kuram ir 30 gadus vecs, sūdzējās par savu draudzeni, jo viņa vīrietim bija uzbrukusi, tāpēc ka viņš bija atteicies mīlēties ar sievieti.

Tabata kļuva zvērīga, kad dienas sākumā viņš bija atteicies no seksa. Tad viņa devās uz bāru, kur viņa iztukšoja vairākas glāzes ar spēcīgiem dzērieniem. Ap 23:30 Tabata atgriezās mājās kad viņa sāka savu agresīvo scēnu.

Tika ziņots, ka Tabata līdz asinīm saskrāpēja vīrieša seju, galvu un kaklu. Kā arī viņa bija spēcīgi sakodusi vīrieša roku, kad viņš sēdēja uz dīvāna un skatījās televizoru.

 

Vīrietis ziņoja, ka viņa ir aizskarts arī morāli, jo Tabata bija izteikusies, ka “viņa dr*ž visus pārējos, jo viņš viņu nedr*žot”. Kad viņa šo bija izkliegusi, viņa metās virsū savai mātei un iezvēla pa kreiso aci.

Vīrietis satraucies aizbēga uz labierīcībām, no kurienes viņš izsauca policiju. Pati Tabata atzina policijai, ka ir lietojusi alkoholu. Viņa tika aizvesta uz atskurbtuvi un šis incidents tika identificēts kā vardarbība ģimenē. Nav zināms vai Tabatai nāksies stāties tiesas priekšā.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://mirror.co.uk
Kategorija: Raksti