Zemāk minētie augi visiem ģimenes locekļiem bez izņēmuma palīdzēs nodibināt mājās mieru un saticību."/> Augi, kas ienesīs saticību mājās
Sākums » Raksti » Raksti

Augi, kas ienesīs saticību mājās
Foto - triedandtrue.com

Zemāk minētie augi visiem ģimenes locekļiem bez izņēmuma palīdzēs nodibināt mājās mieru un saticību.

Balzamīnes dāvā spēkus, optimismu, noņem spriedzi. Pēc smagas darbdienas ir vērts minūtes 10 pasēdēt tai līdzās, lai nogurums, nomāktība un sliktais garastāvoklis tiktu kā ar roku atņemts.

Zigokaktuss (arī Ziemassvētku kaktuss un dekabrists) ļoti noderēs mājā, kur cilvēki bieži strīdas un skandalē. Šis augs piepildīs telpu ar prieku un atmodinās mājas iemītniekos pašas labākās īpašības.

Neitralizēt skaudību un pārdzīvot nepatīkamus mirkļus palīdz tradeskancija. Izmisuma un vilšanās brīdī jāpieiet augam iespējami tuvāk, jāizstāsta savas bēdas un – jau tūlīt pat kļūs daudz vieglāk. 

Alveja stiprina gara spēku un palīdz vieglāk pārdzīvot vientulību. Aprūpējot šo pieticīgo augu, jau pēc pāris mēnešiem vairs nenāksies ar skumjām secināt: „esmu viena...”. Šīs domas vietā būs pavisam cita: „man ir gana daudz laika, ko veltīt sev!”.

Uz katru problēmu var paraudzīties dažādi, katrā negatīvajā var atrast arī kaut ko pozitīvu. Un labs palīgs šajā ziņā ir acālija – tā ne tikai „izgaismos” pozitīvo un labo jebkurā, pat pata situācijā, bet arī parādīs izeju no strupceļa. Šai puķei pats piemērotākais ir melnbaltos toņos krāsots puķupods. Arī mūsu dzīvē taču ir melnās un baltās svītras...

Mājās, kur aug mazi bērni, fuksija ir nevis vēlama, bet nepieciešama. Tā gādās, lai starp pieaugušajiem un mazajiem valdītu savstarpēja saprašanās, un palīdzēs bērnam izaugt labestīgam un jautram. Augam vēlams košas krāsas podiņš un pašsaprotami, ka tas jānovieto bērnistabā. 

Turklāt fuksija ir arī īsts cīnītājs pret konservatīvismu. Ja mājā dzīvo cilvēki, kas slimīgi reaģē uz jebkurām pārmaiņām, ir pieraduši visās lietās sekot saviem ieradumiem un kaut kad atpakaļ iedibinātām tradīcijām, jāiestāda fuksija un jānoliek tuvāk „spītnieka” gultai. Nepaies ilgs laiks, un viņš kļūs pielaidīgāks un atsaucīgāks.

Ģerānija tiek uzskatīta par vienu no vismaģiskākajiem augiem, un ne bez pamata.

Koši sarkanā aizsargā no nelabvēļiem un enerģētiskajiem vampīriem, attīsta humora izjūtu, palīdz tikt galā ar grūtībām darbā. Rozā – lieliski neitralizē nelabvēlīgās zonas un harmonizē telpu. Baltā – veicina bērnu dzimšanu. Katras krāsas ģerānijai nepieciešams arī tāda pat toņa pods – tad auga maģiskās īpašības pieaug vairākkārt.

Arī kaktuss nav vienkāršs augs. Novietots darba kabinetā uz palodzes, tas attīsta prāta asumu, nolikts priekšnamā vai viesistabā - pasargā no nelūgtiem viesiem, bet guļamistabā – aizsargā no neuzticības. Sievietēm, kas sapņo apprecēties (vai izdot meitu pie vīra), aso augu uz kādu laiku no mājas vajadzētu aizvākt.

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti