Bēdīgi: sieviete atbrīvojas no suņiem, tiklīdz tie vairs nav mīlīgi kucēni"/> ​Bēdīgi: sieviete atbrīvojas no suņiem, tiklīdz tie vairs nav mīlīgi kucēni
Sākums » Raksti » Raksti

​Bēdīgi: sieviete atbrīvojas no suņiem, tiklīdz tie vairs nav mīlīgi kucēni
Foto - Grants Triplovs, dailymail.co.uk

Kāda Lielbritānijas iedzīvotāja atzinusies dīvainā un bēdīgā vājībā: viņa meklē veidu, kā atbrīvoties no suņiem, tiklīdz tie izauguši no mīlīgā kucēna vecuma. Šādā veidā viņa četros gados tikusi vaļā no četriem četrkājaiņiem, vēsta resurss "dailymail.co.uk".

Suņu atdošana ne viemēr notikusi tik gludi, kā plānots. "Pēc ilgām pārdomām es beidzot ar sāpēm sirdī nolēmu atdot mūsu iemīļoti suni Džuno - skaistu haskiju krustojumu ar zilām acīm un niķi lēkt pāri gandrīz divus metrus augstām sētām. Gribēju viņu atdot cilvēkiem, kuri, manuprāt, varētu viņai radīt labākas (un drošākas) mājas nekā es.

Pāris, kas ieradās pēc sunes, bija sajūsmā. Un kā lai nebūtu - viņi par velti dabūs apmācītu suni, kas turklāt pienācīgi vakcinēts un barots. Viņi ar prieku sasveicinājās ar Džuno, kad parādījās mana trīsgadīgā meita Dollija un sāka lūgties, lai mēs paturam suni," atceras sieviete.

Arī Džuno lūkojusies tik sērīgi, ka saimniece gandrīz pārdomājusi. Tomēr palikusi pie sava un jutusi atvieglojumu, kad kucīte devusies uz jaunajām mājām.

"Redziet, es jau biju izvēlējusies jaunu suni, šoreiz miniatūras šķirnes, lai nenotiktu lēkšana pāri sētai," viņa sacīja.

Sieviete apzinās, ka daudzus varētu šokēt pieķeršanās trūkums mājas mīluļiem, tomēr viņa pati spējot izjust siltas jūtas tikai pret kucēniem. Tiklīdz tie paaugas, viņa sāk meklēt nākamo un jaunas mājas iepriekšējam sunim, neskatoties uz visiem ieguldījumiem un izdevumiem.
 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti