Sākums » Raksti » Raksti

Bezpajumtnieks klīnikas miskastē atrod bērnu ar 7 KĀJĀM.

Bezpajumtnieks, Tomass Vinss, kuram ir 47 gadi, stāsta, ka bija dzirdējis klusas zīdaiņa brēkšanas skaņas, kad viņš sāka tuvoties miskastei.

“Es vācu bundžas, kā vienmēr, bet tad es dzirdēju raudāšanu, ko sākumā noturēju par kaķa ņaudiem. Es domāju, ka tas ir kaķēns, tāpēc domāju, ka nav vērts līst tajā miskastē, jo reiz es tur biju ielīdis un tas bija ļoti pretīgi. Tur bieži vien mēdz būt miruši zīdaiņi. Tomēr, tad es padomāju, ka kaķēns varētu būt jauks sabiedrotais, jo bieži vien jūtos vientuļš. Devos pie miskastes un pārbijos, jo man pretī vērās dzīvs zīdainis ar deformētiem locekļiem. Devos uz administrāciju, kur izsauca ātro palīdzību.”

 

Mediķi pēc pāris stundām bija noteikuši, ka bērns ir puisītis. Tika noskaidrots, ka klīnikā tiek veiktas ļoti vēli aborti, kad dzemdē tiek ievadīts sālsūdens, kas nogalina augli un tad ļauj mātēm dzemdēt nedzīvus bērnus. Šis bija izdzīvojis, jo viņš tikai uz laiku bija zaudējis samaņu, kad zūd dzīvības pazīmes.

Klīnikā notiek izmeklēšana, tāpēc uz laiku tā tika slēgta. Ārsti min, ka visticamāk māte uzzināja par to, ka bērniņam ir vairāki locekļi un iekšējie orgāni atrodas ārpus vēdera dobuma, tāpēc izlēma no viņa atbrīvoties. Māte vēl nav atrasta, bet tas ir procesā, lai noskaidrotu, kas īsti notika.

Aborta veikšana pēc 24 nedēļām ir nelegāla. Šim zīdainim bija 32 nedēļas, kad tas nāca pasaulē.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://trendingstylist.com
Kategorija: Raksti