Sākums » Raksti » Raksti

Biomāte izmet savu jaundzimušo bērnu pa 7. stāva logu, bet draugam pateica ko neticami liekulīgu

Tas notika kādā no Ņujorkas pilsētas, Bronksas apgabala, daudzstāvu dzīvojamajām ēkām. Dženifera Berija dzīvoja kopā ar savu draugu, Džovanni Džonsonu, jau vairāk kā pusotru gadu. Viens no pāra kaimiņiem pamanīja, ka iekšpagalmā ir asiņu pleķis, kurā šķietami atrodas zīdainis, tāpēc tika izsaukta policija.

Kad policija ieradās, tad šis pieņēmums tika apstiprināts. Uz zemes gulēja jaundzimušais, kuram vēl karājās nabassaite pie vēdera. Sākotnēji tika pieņemts, ka zīdainis ir izkritis pa logu, bet vēlāk noskaidrojās, ka Dženifera to ir izmetusi pa mājas 7. stāva logu.


Foto: David McGlynn / Splash News

 

Sākumā Dženifera noliedza, ka vispār ir bijusi stāvoklī, bet vēlāk mainīja stāstu un pateica, ka viņa esot dzemdējusi dušā, bet bērns neesot elpojis. Tomēr autopsijas gaitā atklājās, ka bērns ir miris no trieciena un kritiena laikā ir bijis dzīvs.

Dženiferas draugs, Džovanni, stāsta, ka visas šīs situācija laikā ir bijis otrā istabā un nav vispār zinājis, ka viņa sieviete ir bijusi stāvoklī. “Man likās, ka viņa ir uztaisījusi abortu,” dzīvesbiedrs atzīst. Viņam netika izvirzītas nekādas apsūdzības, bet Dženifera tika aizturēta par slepkavību. Pati sieviete ir atzinusies, ka apzināti izmeta savu placentu un bērnu pa logu.


Foto: David McGlynn / Splash News


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://dailymail.co.uk
Kategorija: Raksti