Sākums » Raksti » Raksti

Breda Pita vēstule Andželīnai Džolijai piespieda raudāt miljoniem cilvēku. Tā aizskars arī Jūs līdz sirds dziļumiem!
Visa planēta bija šokā ,pasaules mediji ziņoja,ka Andželīna Džolija ir iesniegusi prasību par laulības šķiršanos no Breda Pita. Skaistākais pāris Holivudā, jokodamies sauktā  ‘’Brangelina’’ joprojām ir kā paraugs ģimenes attiecībām.

Saskaņā ar avotiem Džolija balstījās uz to, ka viņai ir nopietnas pretenzijas pret Bredu kā pret sešu bērnu tēvu. Viņi abi izkliedēja baumas par to, ka pastāv trešā puse: Tā teikt, ka Bredam Pitam ir attiecības ar Oskara balvas ieguvēju Maryon Cotillard.

Nesen internetā plaši tika apspriesta iespējamā Breda Pita vēstule Andželinai Džolijai, kas atkal piesaistīja vispasaules sabiedrības uzmanību.

Šī vēstule aizskāra miljoniem fanu dvēseles līdz sirds dziļumiem .

‘’Mana sieva ļoti saslima. Viņa patstāvīgi nervozēja ,jo problēmas bija gan darbā, gan personīgajā dzīvē. Viņa zaudēja 30 funtus un 35 gadu vecumā svēra tikai 90 funtus
Viņa ļoti notievēja un nemitīgi raudāja. Viņa cieta no patstāvīgām galvassāpēm, viņai bija problēmas ar sirdi un saspiestiem nerviem. Kā arī viņai patstāvīgi sāpēja mugura.
Viņa ļoti slikti gulēja, un visu dienu izskatījās ļoti nogurusi. Mūsu attiecības bija pie šķiršanās robežas.
Viņas skaistums pameta viņu. Viņa pārstāja rūpēties par sevi. Pārstāja filmēties filmās un noraidīja absolūti visas viņai piedāvātās lomas.
Es biju zaudējis visas cerības un domāju, ka viss tuvojās šķiršanai… Bet tad es nolēmu rīkoties. Galu galā, mana sieva – skaistākā sieviete pasaulē.

Viņa bija skaistuma ideāls vairumam vīriešu uz šīs planētas. Bet tikai vienam man bija ļauts aizmigt viņai blakus un apskaut viņu aiz pleciem.
Es sāku apbērt viņu ar ziediem, skūpstiem un komplimentiem. Es patiesi centos iepriecināt viņu katru sekundi.
Publikā es runāju tikai par viņu. Visi pārējie jautājumi tika atlikti malā. Es slavēju viņu mūsu draugu un paziņu vidū.

Jūs neticēsiet, bet viņa sāka uzplaukt. Dienu no dienas viņai kļuva arvien labāk un labāk. Un viņa sāka pieņemties svarā.

Viņai kļuva daudz labāk. Viņa kļuva daudz skaistāka nekā pirms tam. Man nebija ne jausmas, ko spēj mīlestība! Un tad es sapratu vienu vienkāršu noteikumu: sieviete ir sava vīrieša atspoguļojums.’’
Breds Pits.

Jums patika šis raksts? Neaizmirstiet padalīties ar to sociālajos tīklos.

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti