Sākums » Raksti » Raksti

Brīnumbērns – meitenīte, kurai izņēma pusi smadzeņu tēva vardarbības dēļ!

Šejennes tētis Džeims Dāvis meitenīte sakratīja tad, kad viņai bija tikai astoņi mēneši – iemesls tam bija tas, ka bērns nepārstāja raudāt. Pēc gūtajām traumām viņai ārsti izņēma pusi smadzeņu. Tēvs pēc atzīšanās tika ieslodzīts cietumā uz 10 gadiem. 


Foto: Spartanburg Country Sheriff

Ārsti nedeva meitenītei lielas izdzīvošanas iespējas – viņas galvaskauss bija ielauzts un smadzenēs bija stipra asiņošana – tomēr pēc mēneša Šejenni izrakstīja no slimnīcas. Tas gan ārstiem, gan meitenītes ģimenei bija liels brīnums – un tagad viņai ir jau trīs gadi!


Foto: Prayers for Cheyenne

Šejennei ir bijušas vairākas operācijas, un viņa vēl aizvien piedzīvo medicīniskas problēmas, tomēr šobrīd jau ir spējīga staigāt, runāt un spēlēties ar draugiem.

Viņas māte, kura ir šķīrusies ar Džeimsu, par notikušo saka: “Es aizvedu savu laimīgo, veselo 8 mēnešus veco meitiņu pie tēva uz nakti. Pēc pusotras stundas es saņēmu zvanu, kas mainīja visu manu dzīvi. Mans mīļais bērniņš neelpoja.” 

 

Meitenīte ar helikopteru tika aizvesta uz simnīcu, kur Džeims arī atzinās, ka kratījis viņu. “Vīrietis, kurā es biju iemīlējusies, mana pirmā mīlestība, vidusskolas sirdsāķītis, vīrietis, ar kuru biju dalījusies savā dzīvē aptuveni 10 gadus, nodarīja mūsu meitai kaut ko tādu!” saka māte Ovensbija.

 

 

 


Foto: Prayers for Cheyenne Rae/Facebook

Pēc mēneša ģimeni bija patīkami pārsteigta, ka Šejenne sēpja ķiķināt un reaģēt uz māti. Viņai nācās ēst no trubiņas aptuveni gadu. Bet tagad, par spīti medicīniskajām problēmām, meitenīte ir liela smaidule. Viņa ir gājusi uz runas terapijām un tagad runā pavisam labi. 

 

 

 


Foto: Prayers for Cheyenne Rae/Facebook

Viņas mīļākā lieta ir teikt “es tevi mīlu līdz mēnesim un atpakaļ”.

Tomēr viņai kreisajā pusē nav smadzeņu un viņa nespēj kontrolēt labo kāju un roku. Viņai prasa daudz lielāku piepūli dažādu priekšmetu pacelšana, noturēšana rociņās, nekā citiem bērniem. Mātei uz to ir sāpīgi noskatīties. Šejennei pat ir paredzētas vēl divas operācijas. 

 

 

 


Foto: Prayers for Cheyenne Rae/Facebook


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://www.dailymail.co.uk
Kategorija: Raksti