Sākums » Raksti » Raksti

Desmit šaušalīgākie slepkavas - psihopāti 20. gadsimta vēsturē. 1. daļa
Frics HārmansIesauka: Hanoveres vampīrs

Noziegumus izdarīja: 1918-1924

Upuru skaits: vairāk nekā 25 zēni un jauni vīrieši

Sods: giljotinēts

Nozieguma metode: Hārmans ievilināja upurus savā dzīvoklī, kur tos noslepkavoja, ar zobiem iekožoties rīklē izvarošanas laikā. Ķermeņus viņs sadalīja gabalos un paslēpa, bet upuru personīgās lietas pārdeva melnajā tirgū. Baumoja arī, ka upuru miesas gabalus viņš tirgojis kā cūkgaļu.

Džefrijs DāmersIesauka: Milvokī kanibāls

Noziegumus izdarīja: 1978-1991

Upuru skaits: 17 vīrieši un zēni

Sods: mūža ieslodzījums

Nozieguma metode: Dāmers parasti izvaroja, nožņaudza vai nosita savus upurus, tad sadalīja ķermeņus daļās un kaulus un citas ķermeņa daļas iebalzamēja. Viņš arī ēda savu upuru miesu un nodevās nekrofīlijai.

Kermits GosnelsNoziegumus izdarīja: 1989-2011

Upuru skaits: Vismaz četri, bet nav izslēgts, ka simtiem (!)

Sods: mūža ieslodzījums 

Nozieguma metode: Gosnels slepkavoja dzīvi piedzimušus mazuļus, ar šķērēm pārgriežot to mugurkaulu. Pēc tam sakropļoja to ķermeņus, nogriežot pēdas, kuras glabāja burkās. Tāpat viņš veica nelegālus abortus vēlā grūtniecības stadijā un grūtniecēm izrakstīja nāvējošas anestētiķu devas. Viņa klīnikā bija šausminoši, antisanitāri apstākļi. Viņa kontā ir arī dažādi reproduktīvo orgānu tīši kropļojumi un aborti pret grūtnieču gribu.

Alberts FišsIesaukas: Pelēkais Vīrs, Visterijas vilkacis, Bruklinas vampīrs, Mēness maniaks

Noziegumus izdarīja: 1924-1928

Upuru skaits: vairāk nekā 4

Sods: elektriskais krēsls

Nozieguma metode: Fišs izvaroja un ēda bērnus, klīda baumas, ka upuru skaits pārsniedzot simtu. Vēstulē savam advokātam maniaks šaušalīgās detaļās aprakstīja četrus gadus vecā Billija Gafnija slepkavību - to, kā viņš nogalinājis bērnu, dzēris tā asinis, sadalījis un apēdis ķermeni.

Joahims KrollsIesaukas: Rūras kanibāls, Rūras mednieks, Duisburgas cilvēkēdājs

Noziegumus izdarīja: 1955-1976

Upuru skaits: 14

Sods: mūža ieslodzījums

Nozieduma metode: Krolls atzinās 14 slepkavībās, sakot, ka bieži kādu gabalu upuru miesas nogriezis, lai vēlāk varētu uzcelt un apēst tā vietā, lai pirktu pārtiku. Viņu notvēra 1976. gadā, kad viņš mielojās ar pēdējo upuri; policisti, ieejot viņa virtuvē, ieraudzīja katlā vārāmies roku, bet upura iekšējie orgāni bija aizsprostojuši ūdensvadu.

(Turpinājums sekos)

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti