Sākums » Raksti » Raksti

Divām meitenēm piespriež sodu – publisku izvarošanu, jo viņu brālis ir “grēkojis”.
Foto: REUTERS

No vīriešiem sastāvošs konsulāts notiesāja divas māsas ar izvarošanu, jaunākā no viņām ir tikai 15 gadus veca, par to, ka meiteņu brālis uzsācis attiecības ar precētu sievieti no augstākas sociālās kastas.

Sods tika piemērots lopkopības ciematā, Sankrota, Bagpatas apgabalā, aptuveni 30 jūdzes no Ņūdeli. Tās ir mājas aptuveni 200 cilvēkiem.

Indijas augstākā tiesa ir pasludinājusi, ka šīs ciema padomes , kas zināmas kā pančajāti, ir nelegāli, bet par spīti tam, tie turpina savu darbību visā Indijā.

Pēc Amnesty International rīcībā esošās informācijas, pančajāts meitenēm pavēlējis kailām doties parādē un pakļauties izvarošanai, kas kalpotu kā sods par viņu brāļa rīcību.

 

Meiteņu ģimenes māja tika pārmeklēta pēc sprieduma nolasīšanas, tomēr, ģimene jau bija devusies meklēt patvērumu citā ciemā. Līdz ar to abām meitenēm izdevās izbēgt no šausmīgā likteņa. Tomēr tas nemaina būtību par šī gadījuma zvērību un necilvēcīgumu. 

Kāds cits meiteņu brālis pastāstīja, ka Jat kastas pārstāvji ir ietekmīgi ciema valdes pārstāvji un, ka viņu lēmums ir galīgs. Viņi uztraucas arī par Jat kastas sievieti, kas ir stāvoklī no meiteņu brāļa.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://dailymail.co.uk
Kategorija: Raksti