Šis noteikti ir viens no dīvainākajiem dzīvnieku pāriem, kuri draudzējas savā starpā. Izskatās, ka dzīves veidu atšķirība šai draudzībai nav šķērslis! Ir piefiksēts brīdis, kad jenots komfortabli vizinās pa upi uz aligatora muguras. Tas esot noticis Floridas štata mežos."/> Drosmīgs jenots vizinās uz aligatora muguras!
Sākums » Raksti » Raksti

Drosmīgs jenots vizinās uz aligatora muguras!

Foto: Richard Jones

Sarunā ar žurnāla Florida Times- Union veiksmīgo fotogrāfu, viņš atklāj: “Es piedzīvoju brīnišķīgu rītu ar savu ģimeni Ocala nacionālajā parkā, kur man bija šī fantastiskā iespēja redzēt un iemūžināt kaut ko tik dīvainu!”

“Mēs staigājām pa parku un vērojām, kā aligatori mostas. Mans dēls izlīda cauri mazām palmām un izbiedēja jenotu, kurš laikam bija gulējis, jo tas aizčāpoja līdz upes malai un uzlēca uz aligatora muguras. Un mēs to visu redzējām!”

“Nezinot šo stāstu, var šķist, ka tā parasti notiek, ka jenoti vizinās uz aligatoru mugurām. Tomēr man izdevās iemūžināt unikālo ainu, kā jenots nonāk uz aligatora muguras, kad tas jau lēnām atpeld no krasta.

Šis foto ir noteikti mans labākais mūža foto! Man nav nepieciešams nekāds atalgojums, jebkurš droši var izmantot šo foto, jo es tikai gribu, lai to redz pēc iespējas vairāk cilvēku un dalās šajā unikālajā skatā.”


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://dailymail.co.uk
Kategorija: Raksti