Sākums » Raksti » Raksti

Ģimenes tēvs lūdza pusaudzim, lai to apžēlo, bet tie viņam atbildēja visdrausmīgākajā veidā, kāda vien var iedomāties!
Filadelfijas policija sāka veikt 15 gadīga puišeļa meklēšanu, kurš itkā nošavis 51 gadīgu vīrieti, kurš to brīdi staigājis ar suni.
Džeims Stalmans parasti ņēmis savu 13 gadīgo meitu līdzi, kad devies nakts pastaigās savā rajonā Overbrukā, bet iepriekšējā mēnesī viņš izlēma iet viens pastaigā.
Pie Stalmana piegāja trīs pusaudži, kuri mēģināja apzagt viņu. Viebs no puišiem izšāva uz viņu.
“Vienā momentā, viņš cīnījās par savu dzīvību” – stāstīja presses konferencē kapteinis Džeims Klarks no slepkavību izmeklēšanas daļas. “Viņš teica, “lūdzu, nenošauj mani, lūdzu, nešauj”, bet viņi izšava viņā.
Policijas dienests paziņoja, ka aizdomās turamie ir divi puišeļi kuru vecums ir 15 un otram 14 gadi. 14 gadīgais pusaudzis uzņems vismazāk atbildības, jo tas ir sadarbojies izmeklēšanā. Viens no uzbrucējiem bija, Brendns Smits, 15 gadi, bija aizturēts kā pieagušais – ziņo “Filadelfijas prese”.
Drīzumā sāka meklēt 15 gadus veco aizdomās turēto. Vņš, kā tika ziņots, bija vienīgais, kurš nospieda gaili un nogalināja Stalmanu.
Klarks ziņo žurnālistiem, ka puišelis ir “bruņots un ļoti bīstams”.
Policijas dienests paziņoja, ka trīs pusaudži meklēja upuri tajā naktī un ieraudzīja jaunu cilvēku. Viņi, beigu beigās, izdom;aja sekot Stalmanam, tāpēc ka likās ļoti viegls mērķis. Stalmans cīnījās ar pusaudžiem līdz tam brīdim, kamēr Gamiltons nenošāva viņu. Pēc kā arī jaunieši paslēpās no nozieguma vietas.
Policija atrad Stalmani mirušu, turēdamu siksniņu vienā roka un otrā lukturīti.
“Suns gulēja blakus viņam, acīmredzot, viņa sabijās un bija šokā no visa kas notika”- stāstīja leitnants Džons Voukers. “Otrā rokā bija lukturīts”.
“Viņa meita gandrīz vienmēr gāja ar viņu pastaigās” – piebilda Klarks. “Kaut kāda iemesla dēļ viņš teica: “šodien pārāk vēls, nevēlos, lai tu ietu kopā ar mani”. Faktiski, viņš izglābā savas meitas dzīvību”.
Policija veica pārrunas domē, kur, kā tika teikts, dzīvo jaunieši un tur viņi atrada pistoles un uzbrukuma šautenes.
“Filadelfijas prese” atrada tēvu iespējamās slepkavas, kurš teica, ka šis puisēns reti iet uz skolu un aizbrauca dzīvot pie mātes. Viņš piebilda, ka nezinot, kur atrodas viņa dēls.
“Ja viņš klausītu mani, tad viņš nebūtu tur, kur viņš ir tagad” – teica pusāudža tēvs.
Pusaudži pastāstīja, ka viņiem nebija cita motīva slepkavībai: ka viņi tik vēlējās apzagt viņu.
“Nav nekādu citu iemeslu, dēļ kā viņi pazaudēja savu dzīvi: pusaudži tikai gribēja apzagt” – teica Klarks. “Viņa meita nekad vairs neredzēs savu tēvu. Tas ir ļoti drūmi”.

Ja jums patika šis raksts tad padalieties gan ar radiniekiem, gan ar draugiem!

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti