Sākums » Raksti » Raksti

Grūtniecēm, šķiet, jau tā problēmas sagādā bērna iznēsāšana. Pampums, nogurums un citas pazīmes.

Evening Standart ziņojis, ka Londonā tikusi kaunināta kāda 32 gadus veca grūtniece, tādēļ, ka viņa lūgusi atbrīvot vietu sabiedriskajā transportā.

Rajana Zafāra, kuras grūtniecības vēderu zem bieza apģērba vēl ir grūti pamanīt, zaudējusi valodu un jutusies ļoti aizvainota mirklī, kad kāds cits pasažieris naidīgi izteicies par viņas tiesībām izmantot sēdvietu transportlīdzeklī.

Zafāra izmantoja Londonas metro un viņa bija piespraudusi nozīmīti, uz kuras rakstīts “Baby on board” (mazulis iekšā), kas tiek piešķirta visām stāvoklī esošajām sievietēm, lai izvairītos no starpgadījumiem ar citiem pasažieriem sabiedriskajā transportā.

 

Sieviete lūgusi veselajam vīrietim, kas sēdējis invalīdu un grūtnieču vietā, lai viņš palaiž apsēsties. Vīrietis piecēlās, bet tajā brīdī kāda cita sieviete apsēdās atbrīvotajā vietā. Kad Zafāra centās paskaidrot, ka šī vieta atbrīvota viņai, blakus sēdošais vīrietis viņai pajautāja, kādēļ gan viņa būtu pelnījusi apsēsties.
Kad viņa vīrieti informēja, ka ir stāvoklī un parādīja nozīmīti, bet viņš nekaunīgi pajautājis: “Kur tad ir bērns?”
Zafāra bija ļoti aizvainota, viņa pastāstīja: “Es vīrietim pateicu, ka esmu vēl sākotnējā grūtniecības stadijā, tādēļ vēders vēl nav ļoti manāms, bet tas nebūt nenozīmē, ka es nejūtos nogurusi un man nav sliktas dūšas.”
“Man bija tālu jābrauc un jau tagad es ciešu no sliktas dūšas. Jūtos ļoti nogurusi un pārvietoties sabiedriskajā transportā ir grūti, it īpaši tādēļ, ka tur nav ko elpot.”
Zafāra uzskata, ka sievietēm ar šādu attieksmi sabiedriskajā transportā jāsaskaras visai bieži, tādēļ viņa aicina cilvēkus būt iejūtīgākiem pret sievietēm stāvoklī.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://cosmopolitan.com
Kategorija: Raksti