Sākums » Raksti » Raksti

Iespaidīgi!! Zili riņķi zem acīm? Nav problēmu, sarkanā lūpukrāsa palīdzēs.
Visas sievietes uztraucās par savu ārējo izskatu un jebkuru defektu uz sejas vai ķermeņa, tās mēģina to slēpt, izmantojot samērā dīvainas metodes. 
Nesen viens beauty - bogeris pārsteidza visus, ar savu atklājumu, izmantojot sarkanu lūpukrāsu, ne priekš lūpām, bet gan priekš tā, lai tiktu vaļā no zilajiem riņķiem zem acīm. Šis veids jau ir kļuvis par trendu un tās meitenes, kurām šķiet, ka ir līdzīgas pandām, jau ir paņēmušas šo triku, kā ieroci pret riņķiem.

Blogere Deepica Mutyala ielika Youtube video, kurā viņa pa etapiem parāda kā ar oranži-sarkano lūpukrāsu viņa tika vaļā no tumši zilajiem riņķiem zem acīm. Šo triku viņa iemācījās no pasaules klases vizāžistiemun tagad izmanto to ikdienā. 

Pēc vizāžistu viedokļa, šis efekts palīdz, jo krāsas kontrastē viena ar otru. 

Sākumā Jums ir vajadzīga oranži - sarkanā lūpukrāsa bez spīdumiem un korektors. 
Tagad lūpukrāsa ir jāuzkrāso plānā kārtā uz zilajiem riņķiem zem Jūsu acīm un ar korektoru ir jāaizlīdzina krāsa. Pēc tam vēlreiz jāparkāso pāri ar korektoru.  Video apskatāms raksta beigās ]

Klar Kuhlman gadiem ilgi meklēja ideālu kosmētisko korektoru, lai noslēptu savuz zilos riņķus, nekas viņai nepalīdzēja. Viņā izmēģināja šo metodi ar kuru dalījās Deepica Mutyala, rezultāts viņu pārsteidza. VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti