Sākums » Raksti » Raksti

Īsts vampīru pārītis! Sieviete ļauj dzert savas asinis ne tikai draugam, bet visiem, kas to vēlas!

Viņa ir jauna floriste, kuras mīļotais vīrietis pats sevi ir pasludinājis par vampīru. Tāpēc viņa ļauj vampīram sagriezt sevi ar žiletēm vai skalpeļiem, lai viņš varētu mieloties ar Blutas asnīm.

Kāds Blutas klients ir 43 gadus vecs vīrietis, kurš ir sajūsmā par Blutu un apgalvo, ka viņas asinis viņam sniedzot neiedomājamu enerģiju, bez kuras viņš nespētu izdzīvot. Šo asins dzeršanas procedūru viņi veic pāris reizes gadā.

Pati Bluta sevi dēvē par “melno gulbi”, kura labprātīgi piedāvājas cilvēkiem, lai tie dzer viņas asinis. “Es esmu apsēsta ar vampīru kultu,” stāsta Bluta. “Jau agrā jaunībā es atradu māsas grāmatu plauktā grāmatu par vampīriem un tā tas sākās. Es esmu priecīga, ka varu sniegt cilvēkiem savas asinis. Līdz tam gan ir jānonāk, pieņemot to, ka tu esi devējs, nevis ņēmējs.”

 

Viņa stāsta, ka saiknei starp asiņu dzērāju un devēju ir jābūt ļoti ciešai. Viņa savam draugam, Maiklam, pilnībā uzticas un viņu attiecības ir ļoti intīmas. Tomēr, Bluta vienmēr uzstāj, ka procedūrai ir jābūt sterilai, ļoti tīrai un drošai.

“Tas nenotiek kā filmās, kad vampīrs iecērt savus zobus upura kaklā. Tas viss ir sterili un droši, izmantojot žiletes, skalpeļus un citus rīkus,” par procesu stāsta “melnais gulbis”. “Protams, pastāv riski, bet es šo daru jau 13 gadus un man nekad nav bijusi kāda no STS slimībām vai kāda cita asiņu kaite.”


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://mirror.co.uk
Kategorija: Raksti