Sākums » Raksti » Raksti

Izdzirdot kliedzienus no iekšpuses, puisis izrok savas mirušās meitenes zārku!
Brīdinājums: ar vājiem nerviem neskatīties!
Tas ir briesmīgi! Puisis atver mirušās meitenes-pusaudzes zārku, izdzirdot troksni no kapa iekšpuses.
16 gadus jaunā Neisse Perez nomira no sirdslēkmes, izdzirdot apšaudes skaņas pie viņas mājas La Entradas, Hondurasā.
Pēc meitenes apbedīšanas, viņas draugiem un radiem bija bažas, ka Neisse , kas tomēr bija arī grūtniece, aprakta dzīva, un viņa pamodīsies zārkā.
Meitenes puisis, Rudy David Gonzalen uzstāja, ka bija dzirdējis skaņas, kas nākušas no kapa, kad viņš bija ieradies kapsētā, uzreiz nākamajā dienā pēc bērēm. Viņš pasauca palīgā Jēzus Villanueva kapa darbinieku, kurš arī apstiprināja, ka ir dzirdējis dažas skaņas.
Lūk ko stāsta kapsētas darbinieks: "Es dzirdēju kaut kādas skaņas, bet nevarēju īsti saprast no kurienes tās rodas."
Meitenes ģimenes locekļi mēģināja atvērt kapu, cik vien drīz tas iespējams, pārsitot to ar veseri. Diemžēl, kad viņi tika līdz meitenei, bija jau par vēlu.
Lūk, ko saka meitenes māsa Gladys Gutierrez: : "Es pakustināju viņu – viņa spļāva ārā ūdeni ar asinīm. Ķermenim bija normāla temperatūra, un tas neoda. "
Meitene tika nogādāta slimnīcā. Ārsti izmisīgi centās atdzīvināt viņu, bet viņiem tas neizdevās. Ārsti teikuši, ka troksnis puisim, varēja būt kā iztēles auglis.
Kad atvēra kapu, tika konstatēts, ka vāka apakšējā daļa bija saskrāpēta, un Neiss nagi bija stipri bojāti. Tas nozīmē, ka meitene izmisīgi mēģinājusi tikt laukā.
Vietējie mediji apgalvo, ka Neisse, iespējams, pārcietusi katapleksiju – smaga panikas lēkme radīja nopietnu stresu, kas izraisīja muskuļu paralīzi un sirds apstāšanos.
Nabaga ģimenes locekļiem var tikai just līdzi!


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti