Sākums » Raksti » Raksti

Ja Jums gadījumā mājās ir veci kartupeļi - IZMETIET tos tūlīt! Tie var Jūs nogalināt!
Kartupelis – viens no visgaršīgākajiem produktiem pasaulē, kuru var izmantot  dažādu ēdienu pagatavošanai. Bet visam skaistajam ir arī tumšā puse. Un jums derētu par to zināt! Ja jūs parasti pērkat lielu maisu kartupeļu, tad jābūt ļoti uzmanīgiem: vecie kartupeļi var būt nāvējoši jūsu veselībai.
2014.gadā, 8 gadus jauna meitenīte no Krievijas palika bārene, vienkārši tāpēc, ka visa viņas ģimene nomira no veciem kartupeļiem, kas tika turēti pagrabā
Tēvs Maria Chelyshevs devās uz pagrabu pēc kartupeļu maisa. Viņš ilgi neatgriezās, un māte nolēma doties paskatīties, kas par lietu. Pēc tā, ka arī viņa neatgriezās, palīgā steidzās vecākais brālis – rezultāts tāds pats. Vecmāmiņa nelūgusi palīdzību kaimiņiem arī aizgāja uz pagrabu. Un ar viņu notika tas pats, kas ar pārējiem ģimenes locekļiem… .
Kartupelis var būt ļoti toksisks. Tas saturs maisījumu, ko sauc par "glikoalkaloidu '' – kopīga parādība ar naktenes  augiem.
Kad kartupelis sāk pūt , šī viela pārvēršas par nāvējošu gāzi. Visa Chelisheva ģimene nomira tikai tāpēc, ka pa visu pagrabu bija izplatījusies toksiskā gāze.
Mazā Maria devās meklēt savu ģimeni un iegāja tajā pašā pagrabā. Vienīgais, kas viņu izglāba bija tas, ka vecmāmiņa nebija aiz sevis aizvērusi durvis, un tas deva toksiskajai gāzei iespēju izvēdināties.
Šīs ir  dvēseli plosošs un briesmīgs stāsts. Bet tam ir jākalpo kā mācībai un brīdinājuma zīmei visiem tiem, kuri pieraduši uzglabāt kartupeļus ilgu laiku.

Neaizmirstiet dalīties ar šo svarīgo informāciju sociālajos tīklos!

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti