Sākums » Raksti » Raksti

Kā no filmas: ko viņi atrada savā mājā aiz sienas? Tu nespēsi tam noticēt!

Jau pirmais pārsteigums bija tas, ka aiz sienas neatradās tas, kas parasti tur ir, bet gan seifs. Tomēr tas, kas bija tajā iekšā, bija vēl lielāks pārsteigums.

Kad pāris tikko bija ievākušies jaunajā miteklī, medicīnas skapītī viņi atrada seifa atslēgu, bet nezināja, kur ir pats seifs. Kad bija sācies remonts virtuvē, noslēpumu kaste tika atrasta aiz sienas.

Un ko viņi tajā atrada iekšā?

51 080 dolārus (aptuveni 45 688 eiro) pārsvarā 100 dolāru banknotēs un 1960.gada burbona pudeli.

“Mēs tam nespējām noticēt. Laiks bez maz vai apstājās. Domājām, ka tās ir lamatas, bet izrādās, ka nē,” saka laimīgie atradēji.

Un seifā tomēr atradās ne tikai nauda un burbons, bet arī grāmata “A Guide for the Perplexed”, publicēta 1977.gadā, kas satur arī dažādus pavedienus.

Grāmatas iekšpusē tika atrasta melnbalta, noslēpumaina fotogrāfija ar kādu vīrieti. Tai klāt arī bija zīmīte, uz kuras bija rakstīts: “Alan, man ir grāmata, kuru tev vajag izlasīt. Esmu pasvītrojis dažas labākās lapas. Tavs draugs, Vincents.”

Pāris vēl nav īsti izlēmis, ko darīt ar atrasto naudu. “Ja Alans vēl aizvien ir kaut kur šeit, tā ir viņa nauda,” saka pāris. Bet par vienu gan viņi ir droši – burbons paliks pie viņiem.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://www.womansday.com
Kategorija: Raksti