Protams, visspilgtākās emocijas cilvēkus pārņem tad, kad viņi bauda to, ko dēvē par iemīlēšanos, īpaši neprātīgu iemīlēšanos. Šajā īpašajā stāvoklī cilvēka smadzenēs izstrādājas viela ar interesantu nosaukumu – feniletilamīns jeb "mīlas viela". "/> Kāpēc mīlestība ir tik gaistoša?
Sākums » Raksti » Raksti

Kāpēc mīlestība ir tik gaistoša?
Foto - toptrendingtopics.com
 
Protams, visspilgtākās emocijas cilvēkus pārņem tad, kad viņi bauda to, ko dēvē par iemīlēšanos, īpaši neprātīgu iemīlēšanos. Šajā īpašajā stāvoklī cilvēka smadzenēs izstrādājas viela ar interesantu nosaukumu – feniletilamīns jeb "mīlas viela".

Tas ir mirklis, kad šķiet – tev ir izauguši spārni un tu jūties gatavs veikt jebkuru varoņdarbu. Bet, raugi, tas viss tā notiek tāpēc, ka šī mīlas narkotika ietekmē apziņas loģikas centrus, tāpēc visa sekojošā tādā stāvoklī esoša cilvēka rīcība visbiežāk nepakļaujas racionālam skaidrojumam.
 
Bet jautājums ir par to, kāpēc gan šis stāvoklis jeb tātad mīlestība pāriet? Populārākā no versijām pauž, ka tas saistīts ar slēpto ovulāciju.

Viens seksiņš vai viena un pat trīs trakotā seksiņā pavadītas nedēļas itin nemaz vēl negarantē mātītes apaugļošanu. Bet tādējādi veidojas apdraudējums cilvēkam kā sugai, un to jau daba negatavojas pieļaut.

Tāpēc, kā smejies, šeit un ar šo varbūt pietiek, un tagad dodies nu, lūdzu, pie kāda cita...

Tiesa, ir arī citas teorijas. Daži cilvēki, piemēram, apgalvo, ka savu otro pusīti neprātīgi mīlot jau vismaz 20, 30, 40 gadus, tādējādi, visdrīzāk, tomēr sajaucot mīlestību ar pieķeršanās jūtām.

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti