Sākums » Raksti » Raksti

Kas ir jāizdara vīrietiem, lai tam būtu sekss pirmajā randiņā?

10 skaistas sievietes padalījās ar mums, kā ir jāuzvedas vīrietim, lai sieviete viņam pateiktu “jā” pirmajā randiņā.

Maija
Vīriem jābūt ar  seksīgu pēcpusi  un glītiem zobiem. Viņam būtu jābūt gudram, asprātīgam… Lai es viņā iemīlētos, būtu jābūt arī netveramai jūtu ķīmijai, smaržai, brīnumam (lai nu kā katrs to sauktu), arī tas ir svarīgi.. Viņam jābūt pārliecinātam par sevi un ļoti gudram. Lai no sākuma es sagribētu viņa smadzenes. Viņam jāapskauj mani stipri, bet saudzīgi. Jārunā, nevis jāklausās, un nedaudz jāpieskaras man. Jārunā par visu, izņemot seksu. Bet vispār diez vai es piekristu seksam pirmajā randiņā.

Dace
Vīrietim, ar kuru es sagribētu mīlēties, ir jābūt nerunīgam. Jo vairāk viņš klusē, jo vairāk gribas par viņu uzzināt. Viņam ir skaistas, muskuļotas rokas, gudrs skatiens. Mazāk matu uz krūtīm, garāks augums un… izmēram tomēr ir nozīme, lai ko arī tur stāstītu. Ja mēs kopā pusdienojam, viņam ir jāpiedāvā vismaz izmaksāt man kafiju. Ja viņš visu laiku runā tikai par sevi, tad iespējamība nokļūt manā gultā ir niecīga. Viņam ir jābūt Vīrietim ar lielo burtu – interesantam, galantam, pārliecinātam par sevi un savu izvēli.

 

Laura
“Nenormāli sarežģīts jautājums. Viņam vienkārši ir jābūt labam, tam nav sakara ar prātu, jūtu ķīmija nav iepriekš paredzama vai izskaitļojama. Sapņu vīrieša tēli bija agrā jaunībā vai pusaudžu gados. Es iemīlos, un tad viņš kļūst par manu sapņu vīrieti.

Jūlija
Vieglākais variants – doties uz randiņu ar sievieti, kurai sen nav bijis seksa. Ir jāizrāda, ka tev ir patīkami pavadīt laiku ar šo sievieti, ka jūti gaidāmo avantūru, ir jāreaģē ar smaidu uz visiem viņas sarunas tematiem.

Anastasija
Diez vai es spētu gulēt ar kādu pirmajā randiņā,lai vai cik labs un skaists viņš būtu.

Aleksandra
Seksam pirmajā randiņā ir jānotiek pēkšņi, neplānoti. Viņš ir pievilcīgs, harizmātisks, oriģināls, dabisks, pārliecināts savos uzskatos. Viņam ir jāpozicionē sevi tā, lai es justos maksimāli atbrīvoti un komfortabli viņam blakus. Nav svarīgi, kas viņam mugurā, kādu parfīmu lieto un par ko runā, galvenais ir emocionālais stāvoklis.

Violeta
Vīrietim jābūt pārliecinātam par sevi, jāuzvedas kā džentlmenim, jāvelta man noslēpumaina uzmanība, neuzbāzīgi jāapbrīno mani. Viņam ir jābūt gudram un jārīkojas pārdomāti.

Krista
Neredzu neko nepareizu tajā, lai nodarbotos ar seksu pirmajā randiņā. Vīrietim nekas īpašs nav jādara, lai es viņu sāktu gribēt. Mani kaitina, ja mēģina uzburt romantiku “kā filmās”. Ja vīrietis uzvedīsies dabiski un spēs man tāds iepatikties, tad nekas vairāk arī nav nepieciešams.

Baiba
Nebūs! Nebūs sekss pirmajā randiņā…

Kristīne
Man patīk vīrieši, kurus uzreiz var atšķirt no pārējiem. Tas uzreiz nenozīmē, ka viņš ir supermačo, kurš tīko pārgulēt ar visu, ko redz. Drīzāk otrādi. Lai man sagribētos ar viņu pārgulēt, viņam ir jābūt harizmātiskam. Viņš ir asprātīgs, galants, nav kautrīgs. Viņam ir jābūt interesantam sarunu biedram. Var būt pievilcīgs ārēji, bet ne pasaules skaistulis. Un, ja runa ir par seksu, tad to jau saproti uzreiz – jā vai nē. Lai arī kā viņš uzvestos pēc tam, ja manī nerodas vēlme, tad nekādas metodes un viltības neglābs situāciju.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti