Sākums » Raksti » Raksti

Kaut kas traks! Sieviete pārlauza kaķim kaklu, bet kas notika tālāk?!

Viena no apbrīnojamākajām lietām dzīvē ir tas, cik piedodoši ir dzīvnieki un, cik bezgalīga ir viņu mīlestība. Viņi nepārstāj tevi mīlēt pat tad, kad tu esi nodarījis viņiem lielu ļaunumu un nežēlību.

Šoreiz stāsts ir par kaķīti, Emersonu, kura liktenis krasi izmainījās, kad viņš nonāca dzīvnieku patversmē. Viņš ir kroplītis, bet par spīti tam viņš ir iemācījies atkal mīlēt.

Viņš ir 10 gadus vecs un viņš sēž citādāk nekā citi kaķi, jo visa viņa ķermeņa lejas daļa ir paralizēta. Tas notika dzīvnieku patversmē, kad kāda darbiniece atzinās, ka viņa ir pārlauzusi kaķa kaklu, jo viņš bija pārāk kaitinošs.

Viņa muguras smadzenes bija smagi traumētas, bija traumētas arī viņa ribas un vēl piedevām viņa ķepiņas bija piedzīvojušas apdegumus no ķīmiskām vielām.

Tomēr pēc vairākām operācijām, viņš ir atguvis dzīves sparu un nu viņš pārvietojas ar ļoti stilīgu ratiņkrēslu. Ņemot vērā Emersona stāvokli, viņam ir jānēsā autiņbiksītes katru dienu. Viņa “mamma” saka, ka visas pūles un papildus izdevumi ir bijuši tā vērti, jo Emersons ir rada iedvesumu tam, ka nekad, nekādā stāvoklī nevajag padoties. Vienmēr ir iespējams atrast mīlestību savā sirdī!

 


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://sooziq.com
Kategorija: Raksti