Sākums » Raksti » Raksti

Lai meita viņu atcerētos, ar vēzi slimais tētis viņas dēļ izdara ko neticamu

Bredšovam jau divus gadus bija pavisam dīvaini simptomi, līdz viņš izdomāja aiziet pie ārsta. Diemžēl ārsti nemanīja neko dīvainu. “Viņi sūtīja mani uz neskaitāmiem testiem. Ārsti teica, ka man ir refluksa slimība.”

Tomēr Toms zināja, ka ar viņu notiek kaut kas cits – kaut kas vairāk. Ārsti visbeidzot veica ultraskaņas sonogrāfiju – un bija izbrīnīti, atrodot dīvainu izaugumu. Vēlāk tika atklāts, ka šī masa ir neiroendokrīnais vēzis, kas ietekmē hormonus.

Bredšovs un viņa saderinātā Čelsija, kuri ir kopā jau kopš 16 gadu vecuma, bija pārbijušies – it īpaši tādēļ, ka ziņas nāca neilgi pēc tam, kad bija piedzimusi viņu pirmā meitiņa. “Mūsu pirmā māja un pirmais bērns. Tas bija tik satraucoši. Mēs bijām tik satraukti. Un tad no zila gaisa notika šis. Tas ir ļoti rets gadījums. Toms ir tik jauns – tas ir ļaunākais, kas var notikt,” saka Čelsija.

Viņš nezina, cik daudz ir atlicis dzīvot, bet Toms vairs nebūšot ar mums līdz 2018.gadam.Ar tik maz atlikušo laiku, pāris ir pārlicis kāzu datumu un rūpējas par to, lai meitiņa tēti atcerētos.

Jaunais tēvs izlēma, ka pavadīs savas pēdējās dienas, ierakstos lasot pasakas savai meitiņai. Viņš paskaidroja: “Tādā veidā tad, kad vairs nebūšu klāt, es tomēr it kā būšu – lasīšu viņai pasakas.”

Tādēļ ir tik svarīgi apmeklēt ārstu uzreiz, kā ir kādas aizdomas par to, ka veselībai varētu būt radušies kādi draudi.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://www.womansday.com
Kategorija: Raksti